Daikin klima çalışıp duruyor.

Merhaba arkadaslar abiler ustalarim.
Bende daikin ATXN60NB7 Inverter Klima klima var. Eski evimde cok guzel soğutuyordu. Yeni eve taşındım. Sogutma yapiyor ama eskisi gibi degil. Acaba yanlis baglantimi yapildi diye yerlerini degistirdim kablolarin calistirdim olmadi. Tekrar ayni yerlerine aldim baglantilari ama simdide aciliyor dış unite devreye girmedigi için ic unite ufluyor 3 saniye sonra kapanıyor. Bunun sebebi nedir. Ve bu durumdan nasil kurtulabilirim. Saygılar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Dış ünitede hângi kabloları yer değiştirdi iz?

Enerji ile data kablolarını yer degistirdiyse iz kart hasarlanmistir.

Tesekkur ederim. Kart ariza varmis elektronikcide tamir ertirdim. Ama suan baska sorunlarla karsilasiyorum. Mesela bugun turbo hiza aliyorum ama turboda calismiyor. Bazen soguk üflüyor ama evi sogutmuyor. Derece ile baktigimda 11 derece civari ufluyor ama ev hala sogumuyor anlamadim gitti. Ama bazen yine olctugumde 11 derece uflerken ev buz gibi oluyor

Cihaz kapasitesi nedir?

Cihazın kurulu olduğu alan kaç metrekare?

Kaç adet cam var üst kat alt kat nedir ara katmi çatı katımı,

Ve cihaz hangi ilde kurulu?

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri