Cofaso kablo numaralandırma

as.yıldırım

Usta Üye
Merhaba,

Cofaso 6.2 kullanıyorum.Numaralandırma konusunda bir sorum olacak @cofasoDestek ve diğer arkadaşlara.

Kablo numaralndırma yapıyorum.Başlangıç değerini 100 giriyorum ve numaralandırıyor sorun yok.Ancak benim istediğim mesela 1. sayfada 100 ile başlasın , 2.sayfada 200 ...13.sayfada 1300 ile, ancak bunu yapamıyorum.

Pano üzerinde tüm ekipmanları kodlarken sayfa numarasını baz aldım.Şimdi kablo numarasında da aynısını istiyorum ki ileride çok daha rahat arıza çözümünü yapabileyim.

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla

Merhaba,

Cofaso 6.2 kullanıyorum.Numaralandırma konusunda bir sorum olacak @cofasoDestek ve diğer arkadaşlara.

Kablo numaralndırma yapıyorum.Başlangıç değerini 100 giriyorum ve numaralandırıyor sorun yok.Ancak benim istediğim mesela 1. sayfada 100 ile başlasın , 2.sayfada 200 ...13.sayfada 1300 ile, ancak bunu yapamıyorum.

Pano üzerinde tüm ekipmanları kodlarken sayfa numarasını baz aldım.Şimdi kablo numarasında da aynısını istiyorum ki ileride çok daha rahat arıza çözümünü yapabileyim.

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla
Ana menüdeki "Numaralandırma" kısmından, "Pano içi kablaj" seçeneğini tıkladıktan sonra gelen pencerenin, "Format" satırında bahsettiğiniz işlemi tanımlayabilirsiniz.
Yine de yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşın lütfen veya iletişim bilgilerinizi şirketimize ulaştırın, uzaktan bağlanıp konu ile ilgili yardımcı olalım.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Bu sekilde yapacagim numaralandirmada; mesela ilk sayfada kullandigim bir kablonun ucu sayfa 5 e giderse,ayni kablo numarasi olacak midir? Bildiginiz gibi bizim kablodaki referansimiz kablo numarasi.ayni kabloda farkli numara olmasi bizi negatif yonde etkiler.

Yardiminiz icin tesekku ederim

Bu sekilde yapacagim numaralandirmada; mesela ilk sayfada kullandigim bir kablonun ucu sayfa 5 e giderse,ayni kablo numarasi olacak midir? Bildiginiz gibi bizim kablodaki referansimiz kablo numarasi.ayni kabloda farkli numara olmasi bizi negatif yonde etkiler.

Yardiminiz icin tesekku ederim
Sorunuzu TeamViewer ile bağlanarak ekran üzerinde cevaplandırmak daha iyi bir çözüm olacaktır. Hafta içinde şirket telefonlarından bize ulaşın lütfen.

İyi çalışmalar,

cofasoDestek

Forum istatistikleri

Konular
128,099
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri