Cnc tezgah programlama. Yazılım atma. yazılım arızaları ve elektrik arızaları giderme

meert70

Üye
Merhaba. Otomatik Kumanda bilgim var aynı zamanda cnc tezgahlarının yazılımsal ve elektrik arızaları hakkında kendimi geliştirmek istiyorum. Yazılım olarak Siemens yazılımı robotlar la alakalı çalıştım ama cnc tezgahlar için hangi yazılıma yönelme gerekiyor bilgi ve birikimi olan yardımcı olursa sevinirim. Kolay gelsin

Cnc lerin kendi sistemleri vardır.Fanuc dünya da 1 numaradır yaygın kullanım ve tercih edilme özelliğiyle Cnc frezeler de Mitsubusihi kontrol ünitesi daha çok kontrol kullanılır

Yani şimdi ben ilk başta fanuc sistemini i öğrenmem lazım ona mı yönelmeliyim

Bana bu sistemi öğrenmem için nereden başlamam lazım bir yol haritası çizerseniz çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bulunduğunuz şehirde cnc servisi veren bir yerde çalışmanız sizi geliştirecektir İstanbul ayrampaşa Cnc sektörünün merkezidir internette fazla döküman bulamazsınız türkçe hemen hemen hepsi ingilizcedir

Bulunduğunuz şehirde cnc servisi veren bir yerde çalışmanız sizi geliştirecektir İstanbul ayrampaşa Cnc sektörünün merkezidir internette fazla döküman bulamazsınız türkçe hemen hemen hepsi ingilizcedir
Teşekkürler ilginize izzmirde oturuyorum buralarda araştıracağım

Türkiye geneli cnc satan büyük firmaların izmir de ofis ve teknik ekipleri var ben daha önce tezmaksan da çalıştım tezmaksan ın izmir de ofisi var akmakine ve istanbul makine ninde ofisleri olabilir

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri