cep telefonu ile motor durdurulabilirmi

ismail35

Üye
cep telefonu ile motor durdurmak için ne yapılabilir

Uygun iş makinesi servisinden büyücek bir kepçe kiralamak üzere arama yapabilirsin.

sms modemler var çok sayıda çıkış ve giriş kontağı alabilirsin ucuz bir şey modemde pahalı bişi değil standartlarında 3 giriş 3 çıkış var problem olmaz

Ankara polatlıda bu sistem üzerine çalışan ve dediğiniz gibi cep telefonu ile sulama motoru kontrolu yapan bir tanıdığım var ... hatta ben elektrik elektronik mühendisliği okuyorum ve bana bu telefondan kurtulup karta döküp bunu benim yapıp yapamayacağımı sormuştu... eğer bu tarz bi işlem için bu ürüne ihtiyacınız varsa sizi ona yönlendirebilirim ama maksat sadece var mı yok mu onu öğrenmekse evet var bende denemeleri esnasında yanındaydım ve normal bir ampul ile iş yerinde ürünü test amaçlı müşterilerine sunuyordu

normalde sadece böbin saran ya da trafo tamirlerine bakan bi abimiz ismi mustafa kadak,,, kadak elektrik diye de tanınır... ama kendisini geliştirmiş bi insan ... eğer yakınsan polatlıya git görüş derim...

Usta ben şimdi polatlıdayım.Bana tam olarak adresi verirmisin burdayken gidip bi tanısayım konusayım bu işi nasıl yapıyolar ogrenmek istiyorum .Bide nasıl biri konusmayı kabul edermı yanlıs anlamsın...

çok mütevazi birisi tabiki hoş karşılar. adresi ise eti caddesinden yukarı çıkarken simge iletişimin olduğu köşeden sağa dönüyosun ve ilerde sol tarafta kapalı otopark girişi var. tam girişte sağ tarafta mustafa abimizin dükkanı bulunmakta. KADAK ELEKTRİK...

arkadaslar belki konuyla alakasi yok ama,bunu yapmak cok basit bir islem aslinda ...su an 27 yasindayim..samimi soyluyorum. bunu ben 16 yasimdayken yapmistim..populer bir elektrikciyim ama su kablo soyle balaglanir diye gostericek bir ustam bile olmadi her seyi kendim ogrendim.hayal gucunuzu biraz acmanizi tavsiye ediyrum.bana gore elektrik elektronikte sinir yoktur.hersey mumkundur.
hayal gucu bilgiden daha onemlidir(albert aistain?

Çok zor bişey değil kanımca kullanacağımız araç ya modül olur ya cep telefonu uzaktan haberleşmeyi sağlayacak bir cihaz bulalım yeter.Örneğin telefonu kullanalım.Eğer kulaklığı olan bir cep telefonunuz varsa kulaklığı taktıktan sonra arama yaptığınızda kulaklığa belirli bir voltaj gelir siz bunu yüselterek gerekli lojik 1 seviyesine ulaştırırsak ve bunuda denetlersek sorun kalmaz.Çok fonksiyonel olmaz sadece açma kapamaya yarar.Profosyonel bişey istiyorsanız cep telefonlarından veri alınan noktaları öğrenmelisiniz buda internette mevcut...

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,036
Son üye
murki

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri