Butona 4 defa basıldığında led yansın

by_mozdem

Üye
PİC programlamayı yeni öğrenmeye başladım.
16f628 entegresi olabilir.
Örneğin b1 portuna bağlı butona 4 defa basıldığında b2 portuna bağlı led yansın.
butona basma sürem 200ms de olabilir, 5 saniyede olabilir. Bu codu CCS C ile yazarak yardımcı olursanız memnun olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.

3 gün önce bir yadım istemiştim. 60 kişi bakmış ama hiç kimse bir cevap yazmamış. PİC e yeni başladığımdan led yakma falan bir iki uygulama yaptım. onuda YouTube da videolar izleyerek. Benim gibi soru soranlara baktım. Cevaplar genellikle internette araştır bulursun gibi yazılar. Ama internette arama yapınca bu site formu çıkıyor. Onları da inceledim. Kişi bir uygulama yapmış ve onu sitede paylaşmış.

Excel de makrolar ile çok çalıştım. Makrolar konusunda ne öğrendim ise bir **** Excel forum sitesinden öğrendim. Benim sözlerim yardımcı olmayan kişilere değil. Bu sitenin editörleri olmalı, onlar bu konuda yardımcı olmaya çalışmalı diye düşünüyorum.
Sağlıcakla kalın.

PİC programlamayı yeni öğrenmeye başladım.
16f628 entegresi olabilir.
Örneğin b1 portuna bağlı butona 4 defa basıldığında b2 portuna bağlı led yansın.
butona basma sürem 200ms de olabilir, 5 saniyede olabilir. Bu codu CCS C ile yazarak yardımcı olursanız memnun olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.
Sorunu çözdüm.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri