Bu devreyi çalıştırabilecek birileri var mı acaba?

bendede sorunoldu eksik bir şey var

simülasyonu çalıştırdığınızda failed to find library 'powerlib2' uyarısı veriyor ve tahmin ettiğim kadarıyla sizin oluşturmuş olduğunuz bu kütüphaneyi bilgisayarınızın belgelerim klasörünün içinde bulunan MATLAB klasörü içine atmanız gerekiyor

kullandığın virüs programı patch dosyalarını silebilir istersen kontrol et işletim sistemi ile ilgisi olduğunu sanmıyorum.pek inglizcem yok ancak matlaba help patch yazarsan sana bilgi verir.asenkron motorda hata veriyor anladığım kadarıyla değiştirerek dene.

Arkadaşlar bu problemin patch le alakası yok. Zamanında bu simulink model dosyasını oluşturan arkadaş ayrıca farklı modeller de oluşturmuş kendi projesi için örneğin Controlled Voltage Source gibi. Onlar bizde tanımlı olmadığı için problem olarak görünüyor. onları elde eder sen problemin kalmaz.

ben bunun biraz değişiğini tez olarak yapmıstım. oncelikle kontrolorun içine 'dosyaadı.fis' yazmalısın tırnaklara dikkat. Birde bu devre kemal sarıoglunun kitabındaki devre o matlabın eski surumunu kullanmıs. simulink kutuphaneden oradaki tanımlanmayan elemanlar eklenebilir. bunlara rağmen calısmıyorsa yuku devirle değişmesin saturasyonları iptal et birde zero crossing error verirse simulation-configuration parameters- solver dan zero crossing kısmını disable yap

aynı sıkıntı var

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri