Bosch wfo 2062 su isitmiyor

Rezistans Nerede ve nasıl degistiririm

rezistans önde körük lastiği alında ulaşmak için ön gövdeyi komple açmanız lazım.fakat tecrübe ile sabittirki elektronik kartınızın ısıtma bölümünde arıza olma riski %70 iken rezistansın bozuk olma ihtimali %30 olduğunu söyleyeyim.aklına takılan bir şey olursa bana 0536 462 18 59 dan ulaşabilirsin.

rezinstansı seri lamba ile dene...
seri lamba ne? dersen direkt bakımcıı'yı ara senin için fazla tehlikeli.

Çanakkale'de servis harici rezistans yok şansa bak .mecbur servis çağırdım serviste 70 tl olan rezistans evde 142 tl dendi 70 de işçilik verdik.zamanim yok malesef yoksa sokup takardim. Ama servis amortusorler gidik dedi.Amortusor değişimini nasıl yapabiliriz

Çanakkale'de servis harici rezistans yok şansa bak .mecbur servis çağırdım serviste 70 tl olan rezistans evde 142 tl dendi 70 de işçilik verdik.zamanim yok malesef yoksa sokup takardim. Ama servis amortusorler gidik dedi.Amortusor değişimini nasıl yapabiliriz
Kaç yıllık makina?

Değiştirmeyip tamir takımı alıp sadece içini değiştirin.
Komple değiştirmek ısıtıcı değiştirmekten zordur.

bana ulaş kardeşim göndereyim.ne istiyorsan kargo dahil rezistans 70tl tutmazdı.elimde bu modelin amartisörleri mevcut göndereyim tak ücretini daha sonra yolla hiç sorun değil

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri