Bosch İki Programlı Bulaşık Makinesi Arızası

kardeşim bir yanlışlık olmasın bu motorda ya 4 yada 5mf dan yüksek kondansatör çıkmaz sizn motorun içinde yabancı madde var gibi söküp içine bakın

kardeşim bir yanlışlık olmasın bu motorda ya 4 yada 5mf dan yüksek kondansatör çıkmaz sizn motorun içinde yabancı madde var gibi söküp içine bakın
Abi 'mF' seviyeleri çok yüksek.. 'uF' olması lazım. Resimdeki de motordan çıkan kondansatör.

Ekli dosyalar

• IMG_20190714_223127.jpg
    282.8 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar motoru değiştirmek en son çözüm olarak gözüktü ancak onu da kendim yapamadım. Tamirciye sordum; 170-180 lira civarı bir ücrete motoru tamir ettirebileceğini, 120 lira civarı da el ücreti alacağını söyledi. Toplamda 300 lira benim için çok pahalı geldi, tamir ettiremedim. Mecbur makineyi sattım.

Yardım edip bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim.

Su aldıktan sonra motoru devreye giriyormu yoksa suyu aldiktan sonra tekrardan bosaltiyormu
hocam merhaba bende de bir bosh bulaşıkmakinası var su alıyor ama suyu geri boşaltıyor motor hiç devreye girmiyor nedeni ne olabilir musluk ışığı hatası yanıyor

Bosch power 55 bulasik makinasi su alirken su cebindeki orjinal delikten su akıtıyor nedendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…