Black Decker 12 Volt Şarjlı Matkap Akü Değişimi Hakkında?

Merhaba arkadaşlar,

Konu yeri burası mı bilmiyorum ama uygun yer olarak burayı gördüm. Yanlışlık varsa affınıza sığınıyorum.

Bende Black Decker 12 Volt CD12C model şarjlı matkap var. Uzun zamandır kullanıyordum. Maalesef 2 pili de bitti. Artık iş görmüyor.

İnternette biraz araştırdım ama yenisini, olur olmaz sitelerde buldum. Tanıdık sitede bulamadım. Acaba Aliexpress ten tekli pillerden benzer pil sipariş versem orjinali gibi olurmu?

Birde youtube da bir kaç video da izledim mevcut voltajı bir kaç volt yükseltip öyle yapanlar oldu. Daha verimli çalışması için. Bunun motora zararı olur mu yada kendi şarjı ile verimli şarj edebilir miyim?

Pil almak için tavsiye ettiğiniz bir site yada firma varmı? Her bir pakette 9 adet var toplam 18 adet lazım.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    40.2 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    43.2 KB · Görüntüleme: 18
  • 3.jpg
    3.jpg
    36.2 KB · Görüntüleme: 14
  • 4.jpg
    4.jpg
    42.9 KB · Görüntüleme: 17
  • 5.jpg
    5.jpg
    40.4 KB · Görüntüleme: 16
  • 6.jpg
    6.jpg
    38.4 KB · Görüntüleme: 18
  • 7.jpg
    7.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 18
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,804
Son üye
Ali001992

Yeni konular

Geri