Benzinli Jeneratör durup dururken kapanıyor

Canercanrr

Üye
SamsungPower marka 5 kva benzinli jeneratörüm var. Geçen sene yaylada inekleri sağmak için alındı ve 1 ay kullanıldı tam 1 sene sonra yeniden yaylaya gelince durup duruken stop edicek gibi yapıyo ama etmiyor. Yani duracak gibi yapiyor ama durmuyor sürekli bunun çözümü nedir? Ve voltajda düşüyor bu olurken.Tamirciye götürdüm ordada sorunsuz çalıştı tekrar yaylaya gelince aynısını yapmaya devam etti. Ayrıca benzine su karışmış olsa bunu yapar mı? Şimdiden teşekkürler. Video linki ekledim nasil çalıştığını görmek isteyenler için.. Video

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
SamsungPower marka 5 kva benzinli jeneratörüm var. Geçen sene yaylada inekleri sağmak için alındı ve 1 ay kullanıldı tam 1 sene sonra yeniden yaylaya gelince durup duruken stop edicek gibi yapıyo ama etmiyor. Yani duracak gibi yapiyor ama durmuyor sürekli bunun çözümü nedir? Ve voltajda düşüyor bu olurken.Tamirciye götürdüm ordada sorunsuz çalıştı tekrar yaylaya gelince aynısını yapmaya devam etti. Ayrıca benzine su karışmış olsa bunu yapar mı? Şimdiden teşekkürler. Video linki ekledim nasil çalıştığını görmek isteyenler için.. Video
Ne kadar yük bağlı jeneratörünüze ?

abi hangi ildeysen söle sana bir arkadaş tavsiye edeyim.

Sen dünya kültür mirasına gireli çok olmuş. Bundan sonra ona göre davranalım servet beye .
la 3 büyük jeneratör firmasının teknik servis müdürlüğünü yaptık müsade ette 3 5 kişi tanıyalım ..
ahha ahha birinde mozambikte bir arıza vardı adam bulamadık öle maputo elçiliğinde bir mozambikli görevlinin kardeşi cereyancıymış onu yolladık . dilinide bilmiyoz tercumanda çeviremiyor artık jeneratörün orasını burasını çekerken çalıştı hasbel kader ne olduysa .. o arkadaşa fahri servisçi nişanı vermiştik ...
bak daha komik bir anımı anlatayım . genpowerdeyim ozaman .. afrikada nijeryaya gitmiştim nese ünisef kongoda bir hastane yapmış bizimkilerde jeneratör hibe etmiş .iki tane kongo var bir demokratik kongo birde kongo biryer paris diğerleri nehirde yaşıyor evleri mevleri nehirde yüzüyor öle işe gitmiyorlar ev yüzüyor bir aşağı bir yukarı onlar evde balık yakalıyor . evde çalışıyorlar yani:) nesem vardık pırlı uçaklarla muçaklarla toprak pistlere indik tuzla vari makaslı bir ciple dere tepe aştık bir nehir kenerına vardık duruk . sordum hastane nerede
dediki dün buradaydı :)

Yayla rakımı yuksekdır. Tamırcı, alçak ırtıfa sehırde oldugundan daha fazla oksıjen alıyor olabılır. yaylada, hava ayarını daha acmaya calısın derim..
Rakim 1800-2000 falan
Ne kadar yük bağlı jeneratörünüze ?
550 watt süt sağım makinası ve 2 tane telefon sarjda oluyor.
abi hangi ildeysen söle sana bir arkadaş tavsiye edeyim.
Bolu'dayım abi
Rakim 1800-2000 falan

550 watt süt sağım makinası ve 2 tane telefon sarjda oluyor.

Bolu'dayım abi
Ayrıca o tamirci senin süt sağım makinanla alakalı olabilir dedi. Orda voltmetreyle voltajı ölçtüler normal değerlerdeydi.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri