Aydınlatma Tasarım Programı (Profesyonel, Türkçe, Bedava)

SoruSorma

Üye
Dialux 4.2: Bir çok marka armatür ile tasarım yapabileceğiniz (Örn: Philips, Siteco, Lamp83, Zumtobel vs.) ve Türkçe (menüler, hesap raporları vs.) bir program. Program bedava.

Kendi yaptığım iki çalışmadan ekran görüntüleri ekte.
1.si çok amaçlı salon. (Lamp 83 armatürler kullanılmış)
2.si bir restoran.

Programın site adresi: www.dial.de

Programı indirebileceğiniz link:

http://www.dial.de/download/dialux/download/4.2.0.2/DIALuxSetup4202.exe

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    58.8 KB · Görüntüleme: 246
  • 2.jpg
    2.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 224
Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar yalnız benim indirdiğim sürümde ışıklar yok onları firmalrın sitesinden indirmek gerek sanırım da onu programa nasıl dahil edeceğiz var mı bilginiz ?

bu programla ilgili; gerçekten faydalı ayrıntıya girmeyen pratik ve profesyonel bir yardımı nerden bulurum yardımınız için şimdiden teşekkürler

Arkadslar benım sıkıntım cad aktraımı ıle ılgılı ve gereklı mobılya vs gıbı ortam gereclerını nereden edıne bılırım yada aktara bılırım ısıkları bazı sıtelerden ındırıyorum ama genelde aynı tarz ısıklar mevcut degısık armaturlerı nereden bula bılırım tsk ıyı gunler

arkadaşlar benim sorunumda dialux eklentileri ile ilgili mobilyalar vs. nereden bulabilirm.bir tasarımda gördüm adamlar raflardaki deterjanlarıda eklemişler dialux tasarımına.yardımcı olabilecekler için şimdiden teşekkürler..

Merhaba benim dialux ile ilgili bir sorum var yardım ederseniz çok sevinirim;
Sorum şöyle; xxxxxxxx.ies gibi bir dosyayı dialux'e sürükleyip bırakıyorum, yani projeye dahil ediyorum fakat sorun şu ki xxxxx.ies adındaki dosyayı proje sayfasında ismini göremiyorum yani soldaki pencerede çıkan Işıklık seçeneğinde kullandığım ürün var fakat isim olarak herhangi bir isim görünmüyor. Bu dosyaların adını nasıl değiştirmeliyim ki dialux'te de kullandığım zaman o seçenekte ismini göreyim. Şimdiden çok teşekkürler...

merhabalar arkadaşlar ışıklıklardan cıkan aydınlatmalara renk vermek istiyorum örneğin mavi bunu nasıl yapabilirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri