Artcam 2008 Kurulum gerektirmeyen ve Türkçe ders notları ile

Forumdan bir arkadaşımızın ricası üzerinde Upload ettim.Arayıpta bulamayan dostlarım için linkimi paylaşıyorum.
İçerisinde Türkçe ders notları var kolaylıkla anlayıp uygulamaya başlamınızı sağlayacak

http://www.dosyaupload.com/2kFB

Forumdan bir arkadaşımızın ricası üzerinde Upload ettim.Arayıpta bulamayan dostlarım için linkimi paylaşıyorum.
İçerisinde Türkçe ders notları var kolaylıkla anlayıp uygulamaya başlamınızı sağlayacak

http://www.dosyaupload.com/2kFB

Çalışmıyor.
"Programı Açmak için 'Exec' Klasörü içine Girin ve 'ArtCAMPro' Tıklayın. " şeklinde yazmışsınız . Ama acaba eksik dosyalar mı var? Bir süre kum saati görünüyor ve hiç birşey çalıştırmadan duruyor.

Çalışmıyor.
"Programı Açmak için 'Exec' Klasörü içine Girin ve 'ArtCAMPro' Tıklayın. " şeklinde yazmışsınız . Ama acaba eksik dosyalar mı var? Bir süre kum saati görünüyor ve hiç birşey çalıştırmadan duruyor.
Normalde öyle olmuyor çok hızlı kuruluyor bi yerde sorun var mutlaka

Tabla için home swich olayı şart yani 3 eksene de swich koyup yapabilirsin. Netten araştırdım mı YouTube de bayağı video var Çünkü
Benim sorunum şu ben kazıma plakasına pano çizimi yapmak için Makine aldım yaptığım Çizimi aesel diye bir Web sitesi üzerinden gcode olarak alıyorum her ayar yapılıyor bu yerde işte derinliği olsun falan Yani Artcam De ne varsa Yapılıyor fakat Olay şu Plakanin Alt kısmında Yazıları kazirken üst Kısmındaki yazıları kazıma yapmıyor bu dediğiniz Swicth Olayının makinede olup olmadığını da bilmiyorum Acemi olduğum için satın aldığım yere Sordum Yükseltmek için koyduğum MDF yi tarama Yapmamı söylediler yani çalışma alanı boyutunda bir Kare çizip 1 yada 2 mm arasında Bir kazıma Yapmamı söylediler Kendi terazisini oluşturun diye yaptım Fakat sorun aynı devam ediyor.
Tabla için home swich olayı şart yani 3 eksene de swich koyup yapabilirsin. Netten araştırdım mı YouTube de bayağı video var Çünkü
Cidden Moralim Çok bozuldu kaç gündür Uğraşıyorum yapmadığım etmediğim kalmadı bir çok programı Kendim Oturup öğrendim bunu yapamayınca Sinir Olmaya Başladım

05368338181 beni ara bi ister, yazı biraz karışık olmuş

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri