ariston kombi çalışırken ses yapıyor

kimkidük

Üye
Merhaba arkadaşlar ariston clas premium yoğuşmalı kombimiz 2012 de takılalı beri sinir bozucu bir ıslık sesi var. Servis zamanında baktı ama bi şey bulamadı,hava kapağı söküp hava girişinin yarısını koli bandıyla kapattı 15 20sn süren ses yarı süreye düştü ama ses yine de kesilmedi. Siz böyle bi kullanın olmazsa tekrar ararsınız geliriz dediler kaldı öyle. Şimdi size bir sorayım dedim bu sesi niye yapar bu kombi imalattan hatalı mı acaba ? çünkü fan vs sesi değil linki ekliycem sesi ordan dinlerseniz anlarsınız daha önce hiç bir kombi de böyle bir ses duymadım.

komşular ne diyor? balkonda içinde durduğu dolabın iç kısımlarına süngerle kapla ses kesilir.

komşular ne diyor? balkonda içinde durduğu dolabın iç kısımlarına süngerle kapla ses kesilir.
şikayet yok hocam, çünkü sürekli yapmıyor sadece ateşlerken 8 10 sn kadar yapip kesiyor. dolabı kaplayacak yer yok kombi varken dolapta bi sey yapamayiz alan yok. zaten çözüm de olmaz benim kombinin sesini kesmem lazım sorunun kaynağını bulmam lazım bilen biri belki denk gelir dedim.

Selamlar,
Aynı problemi ben de yaşıyorum. Üzerinden oldukça uzun bir zaman geçmiş. Sorunu çözdünüz mü acaba?

Kafanı boşuna yorma kardeşim garantisi bitmemişse servisi ara gelsinler. Servis zamana oynamasın garantisi bitmeden değiştir derim.
Aristonun genel merkezini ara çözümü ordan hallet yoksa çok oyalarlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri