Vestel salon tipi f1 hatasi veriyor nedir. Bu

Selam ustalar benim Hotpoint-Ariston AQGL 109
model makinem var makine suyu alıyor yıkıyor fakat sıkmaya gelince duruyor ve üzerindeki kilit ışığıda hiç sönmüyor ne yapmamızlazım

Meraba ustam aq93f 297 ariston aqualtis makinem var usttad sıkıntım makıne normal calisiyor suyuda aliyor ama suyu atik su yerinden geri birakiyor ve bir süre sonra h20 hatasi vermeye basliyor ne yapmam gerekir sorun nedir bazen yıkıyo bazen yıkamıyor bi degisik tesekkurler simdiden
Normalde böyle tür sıkıntılarla ben çok karşılaşıyordum makinanın arkasındaki tahliye hortumu yerdeyse yapar

Ariston Av102 çamaşır makinem yıkama başlıyor yıkama bitip devam etmesi gerekirken takılı kalıyor ama ısıtma olmadığı dikkatimi çekti rezistansı ölçtüm normal ısıttı ve çalışmaya devam etti daha sonra ara sıra bu arızayı yapıyor sebebini bulamadım yardımcı olursanız sevinirim (arıza kodu çıkmıyor yada yanmıyor diyeyim)

iyi günler,
ariston avl105x çmaşır makinam dün hata verdi
zaman ayarı ve süper beyaz ışığı ile kilit ışığı sürekli hızlı hızlı yanıp sönüyor.
yardımcı olabilir misiniz?

selam arkadaşlar ben ariston indesit kartlarının merkez tamir servisini buldum istanbul zeytinburnunda vestelle anlaşmış adam her kartını panelini tamir ediyor ve uygunda arayın görüşün ihtiyacı olan arkadaşlar 0531-8822734 sami usta

Indesit xwde 961480 kurutmalı çamaşır makinem var çalışmıyor. Makinenin üst kapağı açtım kurutma fanı pervaneden kopmuş ve bir boru var içinde rezistans patlamış. Bu makine parçaları bulmak zor ve pahalı ben kurutma kısmını kullanmadan sadece yıkama kısmını kullanmak istiyorum fakat makine rezistans ve fan sensör fişini çekince arızaya geçiyor makine beyni sistem arızası diyip çalışmıyor beyini kandırıp çalıştırma imkanı var mı ? Rezistansa direnç taktik denedim çalışmıyor lütfen yardım edin.

Forum istatistikleri

Konular
127,949
Kullanıcılar
449,595
Son üye
Ferden1011

Yeni konular

Geri