Arçelik Ec5060 T camasir makinasi : su almiyor

camasir makinasi butun islemleri yapiyor ancak su almiyor :(

daha oncesinde boyle bir sorun olmus, usta makinayi acmadan bi sekilde yapmis ama ben olmadigim icin goremedim nasil yaptigini..bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa yardimci olurmusunuz lutfen

açma kapama tuşunu açtığınız anda Sadece kapak ışığının yanması gerekiyor. Eğer kapak ile beraber yıkama veya sıkma ışığı da yanıyor ise daha önce çalışan program yarım kalmış demektir. Yarım kalan program üzerine yeni program veremezsiniz ve bunun için program iptali yapmanız gerekir. Işıkları yanarken Başla/Bekle tuşuna 5 sn boyunca basılı tutun. Yıkama ve sıkma ışıkları aynı anda yanıp su tahliyesi yapacak. 1 dk sonra Yıkama ışığı sönecek Bitti ışığı yanacak. Programı iptal etmiş olacaksınız. Makineyi kapatıp açıp yeniden program verebilirsiniz

ya birader sen varya supersin ya :) Allah razi olsun..daha onceki olayda da cok yardimci olmustun

yardımcı olabiliyorsak ne mutlu ;)

merabalar bu modede bir makinbe var ama süreklü su alıyor ince pompadan gelen hortum degişti prostat degişti karı ölçtürdüm sorun yok acaba nedendirr prostaT baglanti şemsi varmi bu modelin acaba ustadım bi <ahet yardımcı olsan

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri