Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

Arkadaşlar ilginiz icin Teşekkürler, sayenizde arizayi reset atarak cozume ulastirdik, bilgi paylasilinca guzel

Arkadaşlar merhaba affınıza sığınarak bir sorum olacak Beko 2518 cf programda su alıyor tamburu çevirmiyor sıkma programında çeviriyor sıkma yapıyor lütfen yardım

durulama ışığının yanması makinada sürekli su alıp suyu kesmediği için olur.ventil,elektronik kart ve protestatı kontrol ediniz.

Ayrıca pompa kablolarını ters taktığımı fark ettim düzelttim cihaz şu an sorunsuz

Selamlar kolay gelsin Beko d 7102 es modeli çamaşır makinemde sıkma devir ışığından 800 yanıp sönüyor süre yazan panelde ''IL'' yazıyor ve beklet ışığı sabit sorunu ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
bu arıza bende var ama model d 7101e :) yardım edecek yokmu?

Arkadaşlar bende beko D3 6081 e var makinanın problemi şu makina pamuklu programında iken yıkama programından durulamaya gecen sıkmayı yaparken ısıtıcı çalışıyor bunu dün çamaşır yıkarken cama elimi sürdüğümde cam 90 C sıcaklık oluyor sorun NTC denmidir

Arkadaşlar bende beko D3 6081 e var makina sıkarken ısıtıcıyı devreye sokuyor sorun nedir

Forum istatistikleri

Konular
128,311
Kullanıcılar
450,145
Son üye
sukruseker

Yeni konular

Geri