Arçelik 4460 Bulaşık Makinesi Beyin Harici Çalıştırma

Hefron

Üye
Öncelikle herkese iyi günler. Uzun bir zaman sonra tekrar geri döndüm. Elimde Arçelik 4460 Bulaşık Makinesinin beyni var, ama ortada makinesi yok. Neyse, ben bu beyni harici çalıştırabilir miyim? Kardeşime ödev vermişler bu makinenin beynini ben 220 volta çalıştırabilir miyim? Bağlantılarını nasıl yapmalıyım, yani zamanlayıcı tıkır tıkır ilerletmek istiyorum. Elimde beyin var ama kabloları ve soketleri olmadığı için bir şey yapamıyorum.

Sizden ricam tarif eder misiniz? Yoksa bir adaptör yardımıyla çalıştırabilir miyim ki ama sorun şu, çalıştırabileceksem kabloyu 15 tane soket var hangisine sokmam gerekir. Lütfen detaylı bir şekilde anlatırsanız sevinirim. Olmayacaksa da yine de sağ olun...

Önceki nik adınız neydi ki? Geri geldim derken?

Evet mümkün, fakat bağlantıları ve güvenlik prosedürünü bilmeniz gerekir. Öbür türlü yazılıma müdahale etmedikçe imkansız. Güvenlik belli kapı svici kapalı olacak, pompa çalışacak. Yine yetmez, su girişini yeterli şekilde taklit etmezseniz birbirinize bakarsınız ancak. Elemanları tanıyıp ters mühendislik yapabilirsiniz.

Ayrıca siz neden yazıyorsunuz, kardeşiniz kendi üye olsun.

Önceki nik adınız neydi ki? Geri geldim derken?

Evet mümkün, fakat bağlantıları ve güvenlik prosedürünü bilmeniz gerekir. Öbür türlü yazılıma müdahale etmedikçe imkansız. Güvenlik belli kapı svici kapalı olacak, pompa çalışacak. Yine yetmez, su girişini yeterli şekilde taklit etmezseniz birbirinize bakarsınız ancak. Elemanları tanıyıp ters mühendislik yapabilirsiniz.

Ayrıca siz neden yazıyorsunuz, kardeşiniz kendi üye olsun.
Merhabalar... Kardeşim biraz küçük yaşta, bu sitelere bir üyelik oluşturacak donanıma henüz sahip değil, onun yerine ben yazıyorum. Önceki nickname'im aynıydı sadece şifreyi unuttuğum için giriş yapamamıştım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri