AC inverter'i DC inverter'e çevirme yardım

Elnur37

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben Azerbaycandan size yazıyorum. Kardeşlerim benim sorunum var. Şuan elimde böyle bir inverter (elimde inverterler çeşitlerle var modellere göre amma hepsi AC çıkışlı) var.
ric-altivar-312-atv312-037kvt-240v-1f-atv312h037m2.jpg
Bu inverterin cıkışı 220 volt - AC - 3 faz. Ben nasıl yapa bilirim ki şu inverterin cıkışı DC olsun - DC matora bağlaya bilim. Umarım anlata bildim sizlere Türkcem kötü...
P.S - 3faz köprü diyot mantığı ile bağlayarak yaptım amma hata veriyor başka yöntem lazım. Ve bana inverterle lazım ve bende motor DC'li
Yardımcı olursanız beni böyük sorundan kurtarmış olursunuz. Şimdiden teşekkürler herkese. Allahdan oruclarınızın kabul olmasını diliyorum

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Dc yapsanızda olmaz. Bu cihazlar frekansı değiştirerek devir ayarı yaparlar. Dc motor devir ayarı için dimmer kullanabilirsiniz. Köprü diyottan sonra motoru bağlarsınız. Motorunuzun gücü kaç vat ve kaç volt ile çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,180
Kullanıcılar
449,946
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri