AC inverter'i DC inverter'e çevirme yardım

Elnur37

Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben Azerbaycandan size yazıyorum. Kardeşlerim benim sorunum var. Şuan elimde böyle bir inverter (elimde inverterler çeşitlerle var modellere göre amma hepsi AC çıkışlı) var.
ric-altivar-312-atv312-037kvt-240v-1f-atv312h037m2.jpg
Bu inverterin cıkışı 220 volt - AC - 3 faz. Ben nasıl yapa bilirim ki şu inverterin cıkışı DC olsun - DC matora bağlaya bilim. Umarım anlata bildim sizlere Türkcem kötü...
P.S - 3faz köprü diyot mantığı ile bağlayarak yaptım amma hata veriyor başka yöntem lazım. Ve bana inverterle lazım ve bende motor DC'li
Yardımcı olursanız beni böyük sorundan kurtarmış olursunuz. Şimdiden teşekkürler herkese. Allahdan oruclarınızın kabul olmasını diliyorum

Son düzenleme:
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Dc yapsanızda olmaz. Bu cihazlar frekansı değiştirerek devir ayarı yaparlar. Dc motor devir ayarı için dimmer kullanabilirsiniz. Köprü diyottan sonra motoru bağlarsınız. Motorunuzun gücü kaç vat ve kaç volt ile çalışıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri