8 girişli Motor esc bağlantısı nasıl olmalı

Ridvnn

Üye
Merhabalar Forum sakinleri elimde 8 girişli bir seri motor var bağlantılarını yaptım ve çalışıyor ama bağlantılarını doğru yaptığından emin olmak istiyorum ve bunu teyit etmek istiyorum şemalar aşağıda olacak şimdiden yardımcı olanlara çok teşekkürler herkese iyi günler dilerim
1 nolu kabloyu boşta bıraktım

2 ve 4 seri bağladım

Takoyu yani 6 ve 7 numarayı BLUE

3 numarayı GREEN

5 numara RED

WHİTE kullanmadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-30-14-06-53-572_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
    Screenshot_2022-01-30-14-06-53-572_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
    112.2 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20220130_111541.jpg
    IMG_20220130_111541.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 24
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Merhabalar Forum sakinleri elimde 8 girişli bir seri motor var bağlantılarını yaptım ve çalışıyor ama bağlantılarını doğru yaptığından emin olmak istiyorum ve bunu teyit etmek istiyorum şemalar aşağıda olacak şimdiden yardımcı olanlara çok teşekkürler herkese iyi günler dilerim
1 nolu kabloyu boşta bıraktım

2 ve 4 seri bağladım

Takoyu yani 6 ve 7 numarayı BLUE

3 numarayı GREEN

5 numara RED
Kırmızı / yeşil; brush (fırca_ kömür ucları

Hangi şemaya göre cevap vereyım bılemedım ama,

Kırmızı yeşil ; fırça/ KÖMÜR UCLARI (düşük ohm gösteren kablolar.) Sende, alan sargısı olmuş,
Orjınal resimde , alan sargısı yok

Sarı, toprak(gövdeye)

Kırmızı / yeşil; brush (fırca_ kömür ucları

Hangi şemaya göre cevap vereyım bılemedım ama,

Kırmızı yeşil ; fırça/ KÖMÜR UCLARI (düşük ohm gösteren kablolar.) Sende, alan sargısı olmuş,
Orjınal resimde , alan sargısı yok

Sarı, toprak(gövdeye)
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler..birinci ikinci ve üçüncü alan sargısının bağlı olduğu ilk kabloyu(ikinci şema da en solda ) kullanmadan 2 ve 4 birbirine seri bağladım 3 e yeşil 5 e kırmızıyı bağladım.kafamı karistiran o 1 nolu ilk kablo ( ikinci şemada en soldaki) o boşta kaldı.sizce 3 yerine yeşile 1 imi baglamayalıyım..?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri