26 yaşında Üniversiteden mezun olmak

hrmnn

Üye
21 yaşındayım Meslek lisesi otomasyon bölümünden mezun oldum, Ön lisans Mekatronik bölümünü bitirip, bu sene DGS sınavına gireceğim. Elektrik Elektronik Mühendisliğini çok istiyorum, Trafolara , AC motorlara, PLC'ye karşı çok ilgim var. İkinci öğretim okuyup sabah çalışıp, akşam da üniversiteye gitmek istiyorum. 26 yaşında mezun olunca hayata çok mu geç atılırım? Ailemi çok mu geç kurarım ?

Ben ön lisans mezunu olduktan sonra DGS geçişi yapmadım. Sanayiye girdim çalışmaya işi öğrenmeye başladım. Üniversite okurken sanayide çalışmadığım için çok pişmanım. Eğer ikinci öğretim olarak yerleşirsen kesinlikle kafeterya gibi yerlerde çalışma muhakkak okuduğun bölümle alakalı iş yerlerinde çalış. Gerekirse çay dağıt yerleri süpür fakat yapacağın işin ucundan tut. Mümkünse git hemen askerliği aradan çıkart zaten 6 aya düştü. Ben askere gitmedim ve gidemiyorum şu an erteledikçe insanın gidesi gelmiyor :D

Ben 26 yaşında mezun oldum. O zaman bana da geç kalmışım gibi geliyordu ama şimdi ne kadar gençmişim o zaman diyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri