2 Yıl MYO EleKTrik Bölümünün KpssB'deki Pozisyonları

SeLamlar Bütün meslektaşlar Benim takıldığım bi Nokta Var şuan askerdeyim ve 26 Eylülde Kpss B Sınavına Gireceğim ama Bu sınavdan Yüksek Bir Puan çıkaracağımı biliyorum 75 üzeri Gibi Ama Tercihler hakkında hiçbir bilgim yok bundan 2 sene öncede girdiydim ama 58 puan aldıydım benim sorum şu acaba hangi Pozisyonlarda önceki senelerde nerelere atamalar ve kaç puanla atananlar olmuştur? Ösym Sitesinden inceledim ama Bulamadım ? Bilen Arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa sevinirim görüşmek dileğiyle...

seçim öncesinde alımlar çok oluyor. Milletvekili seçimleri var 2 sene sonra. bu sene alımların çok olacağı söylenir. hangi konuda kaç personel alınacağı konusunda osym nin adresinde yeterli bilgi bulamazsın. sana memurlar.net 'i öneririm.
Kolay Gelsin.

arkadaşım hiçheveslenme devlet sektöründe tekniker kadrosu yok ben senelerde o sıkıntı içindeyim..kodro açmıyacaksın okulu niye açarlar anlamam...

mühendis alımlarında da sıkıntı var zaten
3 5 alımlara girmeye çalışıyoruz.

SeLamlar Bütün meslektaşlar Benim takıldığım bi Nokta Var şuan askerdeyim ve 26 Eylülde Kpss B Sınavına Gireceğim ama Bu sınavdan Yüksek Bir Puan çıkaracağımı biliyorum 75 üzeri Gibi Ama Tercihler hakkında hiçbir bilgim yok bundan 2 sene öncede girdiydim ama 58 puan aldıydım benim sorum şu acaba hangi Pozisyonlarda önceki senelerde nerelere atamalar ve kaç puanla atananlar olmuştur? Ösym Sitesinden inceledim ama Bulamadım ? Bilen Arkadaşlar varsa beni aydınlatırsa sevinirim görüşmek dileğiyle...

arkadaşım 75 yüksek bir puan değil öncelikle onu belirteyim eğer işim garanti olsun diyorsan en az 90 alman gerekir

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri