12KW kaldıracak kablolama Monofaze ev için

dbmaster

Üye
Arkadaşlar evde aşırı elektrık tuketımı var ve hat kaldırma ıhtımali azaldı. Bınaya 16 lık kablo giriyor ana şebekeden, ordan dairelere 6 lık kablolar cıkıp evlere gırıyor. Elektrikli şofben klıma elektrıklı ısıtıcı actıgımda sıgorta panelı ısınıyor ! Ana hattan daireme kaçlık kablo cektırmem gerekır ? 15KW kaldırıcak bir kablolama onerırmısınız.

Elektrıklı sofben 9kw , klıma 2kw,elektrıklı ısıtıcı 3kw buda yaptı 14 kw duz hesap 15 kw lık kablo kaclık olmalı kı sorun cıkartmasın. Ana sıgortada ne takılması gerekıyor ? Elektrık saatının oraya

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
hepsi sürekli aynı anda mı çalışıyor.....apartmandaki dağıtım panosu ile eve giriş arası kaç metre bu veride lazım olması gerek...ayrıca 15 kw yı tek sigortadan yani tek çıkıştan almanız bana kalırsa yanlış olur...nedense güç azımsanacak kadar az değil...monofaze için..kolay gelsin...

Son düzenleme:
Arkadaşlar evde aşırı elektrık tuketımı var ve hat kaldırma ıhtımali azaldı. Bınaya 16 lık kablo giriyor ana şebekeden, ordan dairelere 6 lık kablolar cıkıp evlere gırıyor. Elektrikli şofben klıma elektrıklı ısıtıcı actıgımda sıgorta panelı ısınıyor ! Ana hattan daireme kaçlık kablo cektırmem gerekır ? 15KW kaldırıcak bir kablolama onerırmısınız.

Elektrıklı sofben 9kw , klıma 2kw,elektrıklı ısıtıcı 3kw buda yaptı 14 kw duz hesap 15 kw lık kablo kaclık olmalı kı sorun cıkartmasın. Ana sıgortada ne takılması gerekıyor ? Elektrık saatının oraya

Abonenizi 3 fazlı ya çevirip kablonuzu 4x4 yada 4x6 likla yenilerseniz sorun çözülür.

15kw monofaze den çekmek sıkıntılı elektrik dağıtım şirketine başvurup sayacınızı trifazeye çevirip sigortalarda faz dağılımını mümkün olduğu en eşit şekilde dağıtırsanız sizin için daha iyi bir çözüm olacaktır

tesisatı trifaza göre döşe güç yükseltme projesi yaptır tedaş onayı al

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri