11. Notebook Çekilişi (1 Adet Notebook)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Notebook çekilişine katılmak istiyorum.

Notebook çekilişine katılmak istiyorum.

Kontrolkalemi.com ve Cofaso Mert Bilgi İşlem Firması işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 1 forum üyesine hediye etmiş olduğumuz "Lenovo 3000 N500 Notebook veya üstü" ve “Microsoft Windows 7 Home” özelliklerindeki notebook çekilişimiz sonuçlanmıştır. Çekiliş anı video kaydı olarak konuya eklenmiştir.

"Lenovo 3000 N500 Notebook veya üstü" ve “Microsoft Windows 7 Home” özelliklerinde notebook kazanan üyemizi tebrik ediyorum.

Notebook kazanan asil üyemizin en kısa sürede "Adını soyadını, forumdaki kullanıcı adını, TC kimlik numarasını, telefon numarası ve açık adresini" eksiksiz olarak [email protected] adresine e-posta yolu ile ulaştırması gerekmektedir.

Çekilişi Kazanan Üyemiz
protezdiyot - Lenovo 3000 N500 Notebook

Yedek Talihlimiz
kusibrahim - Lenovo 3000 N500 Notebook

Çekilişe Katılamayan Üyeler

Birden Fazla Başvuru

ayildiz, hackaner, secretagent, erkanakyel1976, elektrik,orb, hikmet10, paylastika, hakanelt, feridun34, eercelik, zehir_nasuh, zazometal,

Geçersiz Kayıt Tarihi

romeist, halilpk, osman_54, Discover, gogomogo, veysel dangal, real_,

Yetersiz Mesaj Sayısı
kubilay60, ahmeturhan, torque_34, yasemin91, yteknik09, karizma_747474, mehmet184, yaboernesto, aerosoldreams, coskovic, Spy82, selore_28, darkman18, Homer, iSTiFYeTi, berkankurt1996, nadliv, museum, benku, İskasa, furakpc, kadyig,

En geç 28.05.2012 tarihine kadar asil üyemizin bizimle temasa geçmemesi durumunda, çekilişte yedek olarak belirlenen üyemiz Netbook almaya hak kazanacaktır.

Ekli dosyalar

• cekilis.rar
    4.2 MB · Görüntüleme: 285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri