Şehir şebekesi vs Müzik sistemleri...!

one gun

Üye
Arkadaşlar merhaba...Uzun yıllardır muzdarip olduğum bir durum var...Şöyleki;Evde 3 adet müzik sistemindede tecrübe ediyorum bu durumu günün bazı saatlerinde ses sistemleri mükemmel çalıyorken bazı saatlerinde ve daha sıkça ses anormal şekilde bozuluyor hani müzik setinin kolonları bağlarken kutupları ters bağlarsınız sesde ne bas kalır ne tiz aynen öyle oluyor...Nedir arkadaşlar bu durum?...Online ups derdime devamıdır...Eve gelen voltaj yüksek, gündüz 230-235 arası gece neredeyse 240-245'e çıkıyor...Trafoya çok yakınız...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
online ups sadece elektrik kesilince işine yarar valtaj düzenlesin diye sadece ona masraf yapma
150/250 değerlerinde bakır sarğılı mikro işlencili regülatör al derim

online ups sadece elektrik kesilince işine yarar valtaj düzenlesin diye sadece ona masraf yapma
150/250 değerlerinde bakır sarğılı mikro işlencili regülatör al derim
Cevap için teşekkürler...Ben online ups'lerin şehir şebekesi ile hiç ilgili olmadan mevcut akülerden aldığı doğru akımı ac'ye çevirip verdiğini biliyorum...Fakat bu durumda ses sistemine etkisi ne olur kestiremiyorum...

Önce ne amaç için kullanacaksın onu netleştir ve amaca ulaşmak için vaz geçmeden araştır herkez farklı birşey yaza bilir önemli olan senin için mantıklı olan neyse onu yapmak kendi yaptığın kendi doğrundur

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri