Şarjlı Projektör veya Projektöre Akü Bağlama

eg289

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım bölgede elektrik sık kesiliyor. Bu nedenle isyerim için bir çözüm arayışına girdim.

İşlerimin önünde çatı var ve çatının altında 100w projektör mevcut. Bu yeterli geliyor. Gece elektrik kesintisi yaşandığında 4-5 saat aydınlatma sağlayacak bir ürün arıyorum.

Solar projektörler aklıma geldi ama montaj yapılacağı alan çatı altı olduğu için yetersiz güneş ışığı nedeniyle eledim. Ayrı paneli projektörler mevcut ama maalesef bütçem yeterli değil.

Şarjlı veya aku baglayabilecegim bir sistem arıyorum. Sadece elektrik kesildiğinde Anahtara veya uzaktan kumandaya açabilecegim.

Ek olarak: mevcut projektöru kullanabilirsem süper olur. Hem elektrikle. Hemde şarjda çalışacak

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba arkadaşlar,

Yaşadığım bölgede elektrik sık kesiliyor. Bu nedenle isyerim için bir çözüm arayışına girdim.

İşlerimin önünde çatı var ve çatının altında 100w projektör mevcut. Bu yeterli geliyor. Gece elektrik kesintisi yaşandığında 4-5 saat aydınlatma sağlayacak bir ürün arıyorum.

Solar projektörler aklıma geldi ama montaj yapılacağı alan çatı altı olduğu için yetersiz güneş ışığı nedeniyle eledim. Ayrı paneli projektörler mevcut ama maalesef bütçem yeterli değil.

Şarjlı veya aku baglayabilecegim bir sistem arıyorum. Sadece elektrik kesildiğinde Anahtara veya uzaktan kumandaya açabilecegim.

Ek olarak: mevcut projektöru kullanabilirsem süper olur. Hem elektrikle. Hemde şarjda çalışacak
Akü şarj devresi, Akü, inverter lazım. Bunlarda ucuz değil.

Merhaba arkadaşlar,

Mevcut hali ile kullanmak masraflı.
DC led projektör + Akü + Akü şarj cihazı + anahtar/Kontaktör devresi ile kontrol imkanı... Bu bir yöntem ama size en uygun olacak ürün sanirim linktekidir.
https://www.amazon.com.tr/LED-proje...ywords=şarjlı+projektör&qid=1700679396&sr=8-1

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,965
Son üye
Pentium55

Yeni konular

Geri