İZMİRDEKİ ARKADAŞLARDAN CNC İÇİN YARDIM

Emrah birini bulmana sevindim

AŞKIN ABİM İNŞALLAH HALLEDE BİLİRİZ ... YOKSA İNAN BU CNC İŞİNİ BIRAKCAM UĞRAŞMICAM AĞRIMIYAN BAŞIMI AĞRITTIM YARDIMLARINI ESİRGEMEDİĞİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM UNUTMA İZMİR DE DE BİR EVİN OLDUĞUNU KAPIM HER ZAMAN ACIK DIR ....

@togitogi ustaya ulaşabilirsiniz, umarım yardımcı olabilir. Kendisi İzmir duayenlerinden biridir.
Birde, büyük harflerle yazmayınız.

AŞKIN ABİM İNŞALLAH HALLEDE BİLİRİZ ... YOKSA İNAN BU CNC İŞİNİ BIRAKCAM UĞRAŞMICAM AĞRIMIYAN BAŞIMI AĞRITTIM YARDIMLARINI ESİRGEMEDİĞİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM UNUTMA İZMİR DE DE BİR EVİN OLDUĞUNU KAPIM HER ZAMAN ACIK DIR ....

Kargo yapabilirsen burada yapar yollarım teklifim hala geçerli.

togitogi grip hasta yatağında yatıyor.Öncesindede birtakım işlerden ötürü fırsat bulamadım.Ama Emrah kardeş çok sabırsız bekleyemiyor ,uygun bir zaman ayarlamak bu aralar zor.Malum krismıs tatili.Bizi neden ilgilendiriyor krismıs derseniz.Yurt dışına çalışan bir firmayız adamlar krismısta çalışmadıkları içinde üretimi durudurup Bakım yapıyoruz bu arada.Yoksa elin bayramından bize ne.

togitogi grip hasta yatağında yatıyor.Öncesindede birtakım işlerden ötürü fırsat bulamadım.Ama Emrah kardeş çok sabırsız bekleyemiyor ,uygun bir zaman ayarlamak bu aralar zor.Malum krismıs tatili.Bizi neden ilgilendiriyor krismıs derseniz.Yurt dışına çalışan bir firmayız adamlar krismısta çalışmadıkları içinde üretimi durudurup bakım yapıyoruz bu arada.Yoksa elin bayramından bize ne.

İnşallah çöze biliriz bugün abi yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhabalar emrah gailba sende izmirde oturuyorsun.bende narliderede oturuyorum.benim islenmesi gereken ufak bir metal isi varidi.tornacilarin yapabilecegi bir is olmadigini dusunuyodum.sansimi bir deneyim dedim ve yanilmamisim tornacilari yapabilecegi bir is degilmis.narlidereye yakin normal(lazer degil)cnc isi yapan var mi.basacagim parca dikdortgen ve basmak basamak (yukseltisi var yani) ondan tornaci ve lazer kesim olmamasi lazim.

Forum istatistikleri

Konular
128,200
Kullanıcılar
449,982
Son üye
admik

Yeni konular

Geri