İspral ( taşlama makinesi tavsiye ?)

vecivicivokke

"Elenktirink elaktirinik olurmu onsuz evlilink? "
Yönetici
Yönetici
Arkadaşlar merhaba. Döküm logar kapağı temizlemesinde yoğun olarak taşlama kullanıyoruz. Bosh 2600 w tavsiyesi var fakat fiyatlar uçmuş 1500 lira deyolar. Muadil olarak catpower 2450 w gördüm fiyatida 700 lira civarı. Cat yandan mandallı yapılmış İSG bakimindan çok sakat geldi bana ve ustalarimiza. Bu yandan mandallı taslamalardan kullanan oldumu acaba ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200910-110336.png
    Screenshot_20200910-110336.png
    772.8 KB · Görüntüleme: 28
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yandan mandallı makinelerin avantajı (makine küçükse) tek elle kullanılabilmesi.Aynı anda hem tutup hemde açıp kapama yapabiliyorsunuz.

Eğer çapaklar büyükse,döküm sonrası kollar falan kesilecekse tek elle kullanmak sakat olur malumunuz.

Alışılmışın dışında gibi, kullanmadan tecrübe etmeden bir şey diyemem. Tekrarlanan aynı ölçüdeki işler için sabit makina yapsanız daha uygun-pratik olmaz mı? Sütunlu matkap gibi inip kalkan mekanizma, teknisyen de yakın olmayacaktır.

Unutuyordum netteki fiyatlara baktınız mı, bunun fiyatı 400 bandında ;).

Alışılmışın dışında gibi, kullanmadan tecrübe etmeden bir şey diyemem. Tekrarlanan aynı ölçüdeki işler için sabit makina yapsanız daha uygun-pratik olmaz mı? Sütunlu matkap gibi inip kalkan mekanizma, teknisyen de yakın olmayacaktır.

Unutuyordum netteki fiyatlara baktınız mı, bunun fiyatı 400 bandında ;).

Fiyatı uygun ama makine sıkıştığında çarptığında mandal bırakmıyor . Böyle bir tasarıma nasıl izin verilmiş anlamak güç !!

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri