İnternet Üzerinden Kameraları İzleme Ayarları

Garanti hayat teknolojilerini ara panavise oranın markası oradan destek alabilirsin

Bu her kayıt cihazında işe yararmı güvenlik sistemlerinde.

Merhaba ben iphone telefondan meye programından izliyordum işyeri kameralarını ve birden ağ hatası demeye başladı ve hala ağ hatası diyor neden acaba ?

Saygıdeğer üstadlar, Arkadaşımdan panasonic bl-c210 ıp kamera aldım 2. el
Fakat program cd si yok ve nasıl kuracağımı bilemiyorum. Sadece kablo ve kameralar mevcut. Ne yapmalıyım

Hocam merhaba,

İki farklı işyerinde 4 ayrı kayıt cihazım var. Hepsi aynı model ve bullwark. 4 adet sabit ip adresim var. Ve her kayıt cihazına uzaktan bağlanıp anında görüntü almak istiyorum. Önceleri çok rahat bir şekilde görüntü alabiliyorken şimdi neredeyse tüm kayıt cihazlarından görüntü alamıyorum. sürekli kesiliyor. kayıt cihazını açıp kapattığımızda tekrar görüntü geliyor. ama aradan 3-4 saat geçiyor tekrar aynı sorun oluyor. Şimdi,

1). Sorun kayıt cihazında mı?
2). Modemde mi?
3). Kalitesiz Şebeke geriliminde mi?

Bir de ayrıca sormak istediğim soru var. Kayıt cihazının portu 80 odluğu için bende bir işyerindeki modemde 80 inci portu açmak istedim. fakat 80 inci port açık görünüyordu(internal:5000 external:80).onu iptal edip internal ve externali 80 yaparak portu açtım. 2-3 gün görüntü alabildim. sonra internet gitti modem kafayı yedi. sebebi ne olabilir ki... Bu sorunlardan artık illallah ettim acil yardım lütfen...

Teşekkürler...

Merhabalar Farklı Konu Açmak Yerine Buraya Yazayım Dedim İnşAllah Cevap Gelir Güvenlik Sistemleri Sektöründen İş Yerim Var Bir Çok Kayıt Cihazında Ağdan İzleme Mobil İzleme Yaptım Ama Şimdi Bir Cihaz Var Bende Daha Önce Kurulum Yapıp Sabit ip den felan normal izneliyordu Şuan Ağda veya sabit ip noda giriş yapıldıgı zaman dvr cihaza bağlanıyor ama kullanıcı adı şifre yazılacak alan gelmiyor portları değişdim başka pc denedim başka ağ denedim farklı ip denedim farklı tarayıcılar denedim olmadı hata ekte cihaza bağlanıyor activex yüklemesi istiyor yüklüyorum herşey normal ekran arka planı maviye dönüyor ama k.adı şifre ekranı gelmiyor boş sayfa geliyor Enter tuşunu basılınca k.adı şifre hatalı diye uyarı veriyor ama nasıl düzelte bilir bu sorunu Dvr cihazı 4 Kanal Elegance Td1004ım Destekleriniz için Şimdiden Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• kamerahata.jpg
    31.8 KB · Görüntüleme: 67
Merhaba kameraları izlemek için 3-4 tane program önerebilir misiniz? Hangi programları kullanmamız lazım.

Tebrikler güzel bir yazı olmuş
Fayda sağlayacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…