İhtiyacımızı karşılayacak jeneratör

ozturks06

Üye
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Aranızda yeniyim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Jeneratör ile bir ses cihazı çalıştırmak istiyoruz. Cihazın linkini ek olarak veriyorum. Ancak sorunumuz şu elimizdeki jeneratör cihazı çalıştırır mı ya da bir zararı olur mu. Elimizdeki jeneratörün bilgileri
Voltage: 230V, 1 phase - Frequency/speed : 50Hz/ 3000 rpm - Max Power: 6.4 kW - Rated Power: 5.8 kW - Max. Current: 27.8 A - Rated Current: 25.2 A
Birde benim aklıma gelen herhangi bir zarar gelmemesi için jeneratörden getirdiğimiz güç kablosunun arasına bir sigorta taksak kendimizi güvene almış olur muyuz?

Cihazın Linki :https://www.infomusicshop.com/dynac...MIhKCAo5i74QIVZTbTCh09WABNEAQYAyABEgJEHPD_BwE

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Aranızda yeniyim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Jeneratör ile bir ses cihazı çalıştırmak istiyoruz. Cihazın linkini ek olarak veriyorum. Ancak sorunumuz şu elimizdeki jeneratör cihazı çalıştırır mı ya da bir zararı olur mu. Elimizdeki jeneratörün bilgileri
Voltage: 230V, 1 phase - Frequency/speed : 50Hz/ 3000 rpm - Max Power: 6.4 kW - Rated Power: 5.8 kW - Max. Current: 27.8 A - Rated Current: 25.2 A
Birde benim aklıma gelen herhangi bir zarar gelmemesi için jeneratörden getirdiğimiz güç kablosunun arasına bir sigorta taksak kendimizi güvene almış olur muyuz?

Cihazın Linki :https://www.infomusicshop.com/dynac...MIhKCAo5i74QIVZTbTCh09WABNEAQYAyABEgJEHPD_BwE
Sisteminiz jeneratöre ne kadar yük bindirecek , bunun için jeneratörde kullanacağınız sistemin tüketim verilerini belirtilmemiş ki . Hoş zaten jeneratör -adam gibi bir şeyse - kaldıramazsa yükü devreden çıkar . Bu mikserin de fazla bir tüketimi olacağını sanmıyorum .
Tüketimi 60 W mış . Bu jeneratör normalde sabah kahvaltısı yerine yer bu mikseri :)

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri