ÜTÜ SÖKÜMÜ (elektronik kartlı) _ Bugün Ne Sökelim? -56-

elektrofizikci

Usta Üye
ÜTÜ SÖKÜMÜ (elektronik kartlı) _ Bugün Ne Sökelim? -56-

Bu bölümde elektronik kartlı bir ütüyü ele alıyoruz. Her parçasına kadar söküyor inceliyoruz.
Video uzayacağından gelecek bölümde bozuk olan kartın nasıl iptal edilerek ütünün normal bir ütüye çevrildiğini anlatacağım.
İyi Seyirler.

FOTOĞRAFLAR: https://www.facebook.com/media/set/...1073741933.291475934373995&type=3&uploaded=43
VİDEO:

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ne tırnağın varmış Ümit.:p Tableti, akıllı telefonu ve ütünün kenarlarına tırnakla söküyorsun.:p
Bizde de marka farklı olsa da elektronik kartlı ütü var. Kart iptal edilirse yeni nesil ütü oldu sana eski nesil ütü.:(

Ne yapalım hocam, yeni kartlar ütü parasına.. en azından çalışır halde kullanmaya devcam ediyoruz... Zaten elektronik kartla gelen özellikler de faso fiso genelde... bence tabi...
Sen elektronikçi adamsın ya.:p Tamir etsene kartı. Bak Bülent abiden fırçayı yersin yoksa.:D

@Öğretmen27 Doğan Hocam fırça demesen de yazacaktım hayatın sürprizine bak bana da arızalı ütü (elekt.) geldi ama lcd bile var ... sanki uzaya roket atacağız :). Servise sordum servisten alma şartı ile ederi 40 TL kendisi 120!
@elektrofizikci benim ütü senin ütünü döver! :D
arcelik-k-4249-2400-w-z.jpg

Videonun devamı olan, bozuk elektronik kartın iptal edilip ütünün normal ütüye çevrilmesini ve ütünün çalışmasını anlatan videom yayında... iyi seyirler...

ÜTÜ ELEKTRONİK KARTININ İPTALİ _ Bugün Ne Yapalım? -17-

tamir edemeyen ban göndersin:)
hem ayrıcva sanki bu konu çift açılmış. elektrofizikçi sen yapma bari.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri