Çamaşır makinası ve buzdolabı hakkında biraz bilgi lazım :(

Buzdolabı drayer değişimi, vakum ve gaz şarjı nasıl yapılır ? (Vestel GTP 550)
öncelikle eski drayer sökülür kardeş tekrar montajı oksijen kaynagı yada komürlü kaynak makinaları var özel onla montajını yaptıktan sonra baglantısını yapar motoru boşta çalıştırır kaçak varmı diye köpüklü bez veya sünger yardımı ile bakarsın sonra gaz makinasına baglar vakum yaparsın (vakum ne kadar iyi yapılırsa sogutma o kadar kaliteli olur )sonra gaz verme işlemi yapılır .....gaz şarj olmaz hiç bir zaman .....saygılar

alamıyorsun çünkü adamların başını kaşıyacak vakitleri yok. kimse uğraşmaz bi stajerle..

Sen öğrenmek istersen ,uygun zamanda uygun soruyu sorarsan kimse bilgiyi saklamaz, ama sen bildigin cevapları başkası biliyormu diye basit bir oyun oynarsan sana bilgide vermez zamanda ayırmaz.

Son düzenleme:
Sayın Mixage

vestel servislerine "servisvestel.com" da zaten eğitim ve dökünanlar veriliyor.Zaman ayırmalarına gerek yok sen yeterki bilgiye ulaşmak iste kardeş müşteri temsilcileri bile yardımcı olur sana... ;)

arkadaşlar candogan62 ' nin yaptığı gibi açıklamalar yaparsanız benim için ve bilmeyen arkadaşlar için daha faydalı olucaktır.

Benim yazmış oldugum 1425 mesajı tektek gözden geçirirsen staj defteri degil kitabı hazırlaya bilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri