Kontrol Kalemi

ENTESCUP 2015 Şampiyonu Belli Oldu

ENTESCUP 2015 Şampiyonu Belli Oldu

  Bu yıl onuncusu düzenlenen ENTESCUP turnuvası Samsun ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de katılımı ile 10 bölgede gerçekleştirildi.

  Turnuva 14 Mart 2015 tarihinde elektrik sektöründeki 230 firmanın çalışanlarından oluşan 92 takımla başladı. Bu bölgelerin şampiyonu olan takımların katılımı ile ENTESCUP Büyük Türkiye finalinin beşincisi 8-9 Mayıs tarihlerinde Didim’de düzenlenen organizasyonla gerçekleşti.

  Entes Cup 2015 Toplu Fotoğraf

  Büyük Türkiye Finali’nde Eskişehir’den KRC Elektromarket, Antalya’dan CLK Akdeniz, Ankara’dan EPTİM Pano, Gaziantep’ten Anel Elektromarket, İstanbul’dan Gül Pano, İzmir’den KNL Elektrik, Kayseri’den KOSBM, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden KIBTEK, Samsun’dan Galip Mühendislik ve Konya’dan Özolgun Pano takımları mücadele etti.

  300 kişinin katıldığı büyük finalde Eskişehir temsilcisi KRC Elektromarket birincilik kupasını kaldıran takım oldu. İkincilik kupası KKTC’den KIBTEK, Üçüncülük Kayseri’den KOSBM’nin oldu.

  Entes Cup Kupası

  Entes Cup Kupası

  Kupa kazanan takımlar haricinde en centilmen takım, gol kralı ve en iyi kaleciye de plaketleri takdim edildi. Elektrik elektronik sektöründeki bu en büyük halı saha futbol turnuvasında kazanan takımlara kupalarını, plaketlerini ve madalyalarını ENTES yöneticilerinden teslim aldılar.

  Turnuva boyunca bizleri yalnız bırakmayan bayilerimize, iş ortaklarımıza ve ENTESCUP 2015’e katılan tüm takımlara teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla

  Entes Elektronik A.Ş

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ