Kontrol Kalemi

Endüstri 4.0 dönüşüm süreci konuşuldu

Rockwell Automation’dan Makine ve Proses Güvenliği Çözümleri Semineri

Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından Rockwell Automation, Endüstri 4.0’ın karşılığı olan Connected Enterprise vizyonunu aktarırken zorunlu iş ve işçi sağlığı güvenliği standartları ile ilgili soru işaretlerini gidermek amacıyla Makine ve Proses Güvenliği Çözümleri Semineri düzenledi.

Rockwell Automation’ın Endüstri 4.0’a dönüşüm sürecini ve güvenlik çözümlerini son kullanıcı ve sistem entegratörlerine aktardığı seminer, 13 Eylül 2017 tarihinde Kalamış Wyndam Hotel’de gerçekleşti.  Connected Enterprise konseptleri ile üreticilerine entegre hizmet sunarak, bu dönüşüm sürecinde sektörel bazda çözümlerini üreticileriyle paylaşmaya devam eden Rockwell Automation, seminerde Makine ve Proses Güvenliği ile ilgili birçok teknik konuya açıklık getirdi.

Her ölçekte üreticinin beklentilerine uygun şekilde uygulanabilir ve yatırım geri dönüşü ölçülebilir makine ve proses güvenliği, risk analizi, safety standartlarının belirlenmesi ve hesaplamaları gibi konuların konuşulduğu seminer akıllardaki soru işaretlerini de giderdi. Katılımcılar Connected Enterprise konseptinin dönüşüm sürecini ve güvenlik çözümlerini işin uzmanlarından dinlenme imkanı yakaladı.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hülya Kalyoncu; [email protected]
Rockwell Automation
Pazarlama İletişim Müdürü
Tel:        +90 216 569 84 00
Mobile:  +90 530 100 28 30
www.rockwellautomation.com.tr

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ