Kontrol Kalemi

Dijital Dönüşüm, SCADA ve IoT Çözümlerinde Ağustos Kampanyası

Dijital Dönüşüm, SCADA ve IoT Çözümlerinde Ağustos Kampanyası

  Yeni Nesil Otomasyon Yazılımı…

  GENESIS64™, ileri seviye SCADA çözümüdür. Yeni nesil 64-bit otomasyon yazılım çözümlerinde liderdir. Tüm endüstriyel sektörlerde, HMI/SCADA ihtiyaçlarınız için, kapsamlı veri toplama, kontrol ve izleme yapar.
  GENESIS64™ SCADA, 3D görseller, OPC ve OPC-UA, PLC, BACnet, .NET, platform HTML5 ve SharePoint® teknolojisini kullanmaktadır. Bilişim Teknolojilerinde(BT) güvenli bulut ortamı hazırlar ve Endüstri 4.0 avantajlarını sunar.
  IoTWorX ile, analitik ve mobil ürünlerini temel alarak, yeni nesil SaaS (Software as a Service) ve IoT uygulamaları yapılabilir.

  Bazı Scada lisans paketlerimiz için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
  https://www.shopcedetas.com/iconics-scada

   

  Dijital Dönüşüm, SCADA ve IoT Çözümleri

  GENESIS64™, Amerikan menşeli ICONICS firmasının ileri seviye SCADA çözümüdür. Yeni nesil 64-bit otomasyon yazılım çözümlerinde lider bir firmadır. Tüm endüstriyel sektörlerde, SCADA ihtiyaçlarınız için, kapsamlı veri toplama, kontrol ve izleme yapabilirsiniz. CEDETAŞ, ICONICS ile SCADA ihtiyaçlarınıza yenilikçi ve teknolojik çözümler üretmeye devam etmektedir.

   

  GENESIS64™ SCADA, 3D görseller, OPC-UA, PLC, BACnet, .NET, platform HTML5 ve SharePoint® teknolojisini kullanmaktadır. Bilişim Teknolojilerinde(BT) güvenli bulut ortamını hazırlayabilir ve Endüstri 4.0 avantajlarını kullanabilirsiniz. IoTWorX ile, analitik ve mobil ürünlerini temel alarak, yeni nesil SaaS (Software as a Service) ve IoT uygulamaları yapabilirsiniz.

  Varlık Yönetimi (Asset Management),
  ICONICS AssetWorX™ ile, mühendislik süresini büyük ölçüde azaltırken, operatör verimini arttıran ve sezgisellik ile oluşan mimari bir katmandır. AssetWorX, sistemin organizasyonunu temsil edecek şekilde yapılandırılmış, akıllı bir varlık modeline dayalı olarak tasarlanmasını ve çalışmasını sağlar. Kullanıcılar, ISA-95 standardına göre tanımlanabilen bu dağıtılmış varlıkların içinde kolayca arıza tespit ve teşhis (FDD) veya enerji ölçümlerini yerleştirebilirler.

   

  IoT ve Bulut(Cloud) Entegrasyonu,
  ICONICS IoT Gateway Suit, güvenli ulaşım protokolleri üzerinden kurum içi verileri buluta taşıyarak Microsoft Azure veya üçüncü parti uygulamalar ile iletişim kurar. ICONICS SCADA ile, izleme sayesinde analizlere ve mobil çözümlere herhangi bir yerden ulaşabilirler. Müşteriler, bulut ortamındaki verilerine güvenli bir şekilde KPI(Key Performance Indicator) kontrol panelleri sayesinde ulaşabilirler. Bu ileri teknoloji, sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için en basit cihazları küresel bir ağa bağlayan en verimli ve uygun maliyetli araçtır.

   

  Yedekli(Redundancy) Çalışma,
  GENESIS64 bilgileri güvenli ve yedekli(Redundancy) bir şekilde saklar. “Redundant kollektör” yapısı ile haberleşme kesildiğinde buffer özelliği sayesinde veriler saklanır ve haberleşme geldiğinde SCADA’ya aktarılır… Böylece veri kaybının önüne geçilmiş olur. GENESIS64 kullanıcıları İleri teknoloji otomatik arıza tespiti ve depolama sayesinde gerçek zamanlı verilerin, geçmiş verilerin ve alarm bilgileri her zaman mevcuttur.

   

  ICONICS yedekli(Redundancy) çözümleri ile yapılandırmak, kurmak ve dağıtılmış sistem kurmak kolaydır. Hyper-V üzerinde test edilmiş ve VMware için onaylanmış olan GENESIS64 yazılım yüklemesi, veri erişim, tarihsel veriler, alarmlar ve güvenliği kapsamaktadır.

   

  Güçlü Merkezi Yapılandırma
  Workbench, tüm GENESIS64 ürün konfigürasyonları için çok işlevli, merkezileştirilmiş masaüstü veya web tabanlı bir ortamdır ve GENESIS64 paketinin temelini oluşturmaktadır. Böylece geliştirme daha hızlı hale gelir ve herhangi bir uygulamanın tasarım maliyetlerini düşürür. Herhangi bir cihazdan, Windows sunum temeli (WPF) kullanan kullanıcılar, GENESIS64’ün tamamını yapılandırıp yönetilebilir.

   

  ProjectWorX™ güvenli workbench ortamında herhangi bir uygulama için  komple proje yönetimi imkanı sağlar.

   

  “ ICONICS SCADA ile; Herhangi Bir Cihazda Her Zaman ve Her Yerde Gelişmiş Görüntüleme imkanı vardır.

   

  GraphWorX™64, müşterilerin tüm sistem işlemlerini masaüstü veya mobil cihazlardan görmelerini sağlayan çarpıcı 2D ve 3D SCADA görselleştirme imkanı sunar. Kullanıcılar ölçeklenebilir, XAML vektör tabanlı grafikler oluşturabilir veya dinamik özelliklere, referans renklere ve esnek animasyonlara sahip önceden yapılandırılmış semboller kullanabilir. Smart Tiles™, operasyonel kontrol panellerindeki önemli performans ölçümlerini göstermek için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir.. GENESIS64, Autodesk veya diğer üçüncü parti tasarım yazılımlarından 3D grafik oluşturma veya içe 3D grafik aktarma özelliklerini desteklemektedir.

   

  Varlıkları Geo-SCADA ile Hızlı Şekilde Görüntüleme
  GENESIS64’ün SCADA coğrafi bilgi modülü olan EarthWorX™ dağınık varlıkların gerçek zamanlı görüntülenmesini sağlar. ICONICS’in patentli Pin™ teknolojisi, dünya çapında herhangi bir yer için alarmları ve durumunu anında izleyebilmeniz için sezgisel bir yetenek sağlar. GENESIS64, Bing, Google, Esri haritaları ve açık web Harita Hizmeti(WMS) formatına uygun haritalar ile entegre durumdadır.

   

  Gerçek Zamanlı, Tarihsel Grafikler ve Analizler
  ICONICS basit bir veri kaydediciden, bulut özellikli bir kurumsal tarihçiye kadar her şeyi kapsayan geçmiş günlüğü ve analizi için ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. Güçlü TrendWorX™64 görüntüleyici , OPC DA, OPC UA, SQL Server, Oracle, MySQL veya ICONICS ‘in yüksek hızlı, dayanıklı Hyper Historian™ kullanılarak kaydedilen verilere açık bağlantı sağlayan interaktif OPC HDA ile uyumludur.

   

  Hata Tespiti ve Teşhis

  FDDWorX™, İyileştirme önerilerini tetikleyen gerçek zamanlı FDD (Fault Dedection and Diagnostics) teknolojisi sunar ve devreye alma süreçlerini kolaylaştırır. Enerji faillerini proaktif olarak tespit eder ve ekipman verimliliğini sürekli iyileştirmek için ekipman arızalarını öngörür. Anlık arızalar, otomatik arıza teşhisi, sensör okumalarını analiz eder ve servis teknisyenine rehberlik eder.

   

  İsteye Bağlı Microsoft Excel Raporlama

  ReportWorX™ Express, kullanıcıların çeşitli kaynaklardan veri çekmesini sağlayan bir Excel eklentisidir. Dahili GENESIS64 güvenliği, ICONICS veri kaynakları desteği ile birleştiğinde, ReportWorX Express birçok raporlama gereksinimini karşılar. ReportWorX™ 365 daha önce ICONICS ürünlerinin kurulumunu gerektirmeyen bir raporlama aracı sunmaktadır. Desteklenen veri kaynakları arasında OPC, OPC UA, TrendWorX Logger Databases, Hyper Historian, AlarmWorX Logger Databases, Energy Star and Quality AnalytiX® bulunur.

   

  OPC UA ve BACnet Evrensel Bağlantı

  GENESIS64, OPC, OPC UA, Modbus, BACnet, web hizmetleri ve iletişim standartlarını destekler. İlk 64 bit gelişmiş iş istasyonu (B-AWS), GENESIS64, BACnet nesneleri trendleri ve alarmları BACnet protokolleriyle maksimum entegrasyon sağlanmıştır, BACnet test laboratuarları tarafından onaylanmıştır. GENESIS64, OPC UA uyumluluğu için OPC kurumu tarafından onaylanmıştır.

   

  Alarm Yönetimi

  AlarmWorX™64, en talepkar uygulamaları yönetebilen, dağıtılmış, kurumsal çapta bir alarm ve olay yönetim sistemidir. Alarm sistemi, gerçek zamanlı ve geçmiş alarm bilgisini sunmak ve görüntülemek için kapsamlı araçlar sunmaktadır. AlarmWorkX64, OPC ve OPC UA A&E endüstri standartlarına uyumlu bir OPC sonucu, kayıt ve alarm görüntüleyici içermektedir.

   

  ICONICS SCADA ile; su ve atıksu, petrol, gaz ve petrokimya, enerji yönetimi, demir çelik, sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji, otomotiv, ilaç, yiyecek ve içecek, üreticiler, sistem otomasyonları gibi tüm endüstriyel sektörlerde kullanılabilir. Gelişmiş detaylı bilgi ve doküman için bizimle irtibat kurmanızı rica ederiz. İletişim bilgilerimize www.cedetas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

   

  Demo yazılımı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  Link: 
  https://drive.google.com/file/d/1SMm_vVGxFnNF50ADYSKzRl-50zTzLu85/view

   

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ