Kontrol Kalemi

Camilerde Hutbeler Prompter den Okunacak

Camilerde Hutbeler Prompter den Okunacak

   

  Yerli ve milli proje “Akıllı Mikrofon” camilere yenilik getiriyor! Akıllı Hutbe Cihazı çeşitli camilerde test sürecini başarıyla tamamladıktan sonra aktif olarak hizmete sunulmuştur.

  Akıllı Mikrofon Nedir?

  Akıllı Mikrofon ya da Akıllı Hitabet Cihazı mikrofona entegre edilmiş dokunmatik ekran ile konuşma yapılmasını sağlayan mikrofonlu prompter, yazılım, tasarım ve üretimi ülkemizde yapılan tamamen yerli ve milli projedir. Akıllı Mikrofon, dinleyicilerin göremeyeceği şekilde konuşmacıların sunum metinlerini okuyabilmeyi ve rahatlıkla akıcı olarak konuşma yapabilmelerini sağlamaktadır.
  Akıllı Mikrofon Özellikleri

  Güçlü hitabet sağlayan Akıllı Mikrofon özellikleri diğer adıyla Akıllı Hitabet, Akıllı Hutbe Mikrofonu göz yormayan ekrana sahiptir, kolay taşınabilir yapısıyla masaüstü veya kürsüye kolayca bağlanabilir.

  Akıllı Mikrofon Özellikleri

  2019 yılında üretimine başlanan Diyanet tarafından ilgiyle karşılanan Akıllı Mikrofon ülkemizdeki camilerde aktif olarak kullanılmaya başlandı. Cuma namazlarında hutbeleri kağıttan okuyan imamlar Akıllı Mikrofon hutbe hitabet cihazıyla cemaatle göz temasını koruyarak daha etkili iletişim kurabiliyor aynı zamanda wifi internet bağlantısıyla ilgili müftülüklere merkezi hutbenin okunup okunmadığı bilgisini de gönderebiliyor.

  • 4.99″ Dokunmatik Ekran
  • Wifi İle İnternetten Kolay Metin Yükleme
  • XLR Konnektörle Kumandayla Kontrol Edilebilme
  • Ekstra Herhangi Bir Ekipmana Gerek Duymaz
  • Zarif Şık Tasarım


  Akıllı Mikrofon Wifi Özelliği

  Akıllı Mikrofon’u Nereden Satın Alabilirim?

  Cami ses sistemleri konusunda uzman tedarikçi Merter Elektronik camilerde inovasyon projelerinde de öncü olmaya katkı sağlamaya devam ediyor. ARGE süreçleri Türkiye’de gerçekleştirilen Akıllı Mikrofon hitabet cihazlarını “Tek Yetkili Satış Noktası” Merterelektronik.com dan güvenle satın alabilirsiniz.

  https://www.merterelektronik.com/urun/akilli-mikrofon-dokunmatik-ekranli-wifi-destekli

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ