Kontrol Kalemi

ABB-powerDock hızlı şarj ürünlerini tanıttı

ABB-powerDock hızlı şarj ürünlerini tanıttı

  Konut ve ticari binalarda sıva altı montajlı şarj çözümlerine yönelik %20’lik bir talep artışına yanıt olarak ABB, akıllı telefonlar için yeni ABB-powerDock hızlı şarj cihazını tasarladı.

  Avrupa’daki akıllı telefon kullanımının 2019’da 5 milyarı(1) aşacak olması; evde, iş yerinde ve sürekli gelişen turizmle birlikte artan seyahatlerde etkin şarj talebi nedeniyle ABB, akıllı cihazlar için ABB-powerDock hızlı şarj cihazını piyasaya sürdü.

  Yeni sıva altı montajlı hızlı şarj cihazı, ilk kez tüm akıllı cihazlar için yüksek hızlı şarj süresi sağlıyor ve Apple lightning ve USB-C konektörlerini destekliyor. Dahası bu cihaz, 2 A değerine varan hızlı şarj gücüne sahip.

  ABB-powerDock, bir Apple iPhone 6 Plus’ı telefonla birlikte verilen orijinal şarj cihazından üçte bir oranında daha hızlı şarj edebilir. Ayrıca, bekleme modunda 0,1 W’dan daha düşük güç tüketimi ile enerji tasarrufu sağlar.

  Apple MFI onaylı ABB-powerDock, iPhone 6 Plus ve üzeri cihazlar için maksimum 5 V DC ve 2,1 A değerleriyle hızlı şarj etmeyi de sağlayacak.

  “Hızlı şarj” işlevine sahip USB-C akıllı telefonlar için cihaz ayrıca, 9 V ve 2,0 A değerine varan hızlı şarj sağlar ve “Hızlı şarj” işlevine sahip olmayan cihazlarda modelin standart modunda şarj eder.

  Lansman hakkında yorum yapan ABB Bina Pazarı iş kolunun Genel Müdürü Mike Mustapha şunları söylemiştir: “Hepimiz nerede olursak olalım akıllı cihazlarımızı kullanmak istiyoruz ve hızlı şarj talebi buna bağlı olarak hızla artıyor. İster bir ofis, ister bir otel veya ev olsun, tüketicilerin ne istediğini anlıyor ve bu bilgiyi, kurulumu kolay ve geleceğe yönelik akıllı çözümler üretmekte kullanıyor ve ihtiyaç duyulan yerlerde hızlı şarj olanağı sunuyoruz.”

  Yeni ABB-powerDock , sadece üstün şarj süreleri sağlamak için tasarlanmamıştır; aynı zamanda USB-C konnektör seçeneği ile akıllı telefon üreticilerinin gelecekte uygulayacakları Avrupa şarj standartına geçişi de desteklemektedir.

  Kurulumu kolay hızlı şarj cihazı, Apple cihazlarını Lightning konektörü ve USB-C cihazlarını bağlamak için uygun bir adet sıva altı mekanizması ve iki şarj yuvası ile birlikte verilir. Daha fazla esneklik için yeni hızlı şarj cihazı, VDE sıva altı montaj kasalarına kolaylıkla monte edilebilir.

  Elastik tutucu, akıllı telefonun duvar ile temasını önler ve yay kontrollü şarj konektörü, cihazın bağlantısını kolaylaştırır ve cihazı güvenli bir şarj pozisyonunda tutar.Ürün, future linear, solo, saf paslanmaz çelik, ABB-dynasty®, karat, ABB-axcent® ve Basic 55 serisi dahil birçok stil ve renkte mevcuttur.

  Mike Mustapha sözlerini şöyle sonlandırıyor: “Kurulumu kolay ABB-powerDock evde, iş yerinde, otellerde ve ticari binalarda yüksek hızda akıllı telefon şarj etmeyi gerçeğe dönüştürmüştür.”

  Daha fazla bilgi için;

  Ülke Kurumsal İletişim Departmanı – ABB Türkiye

  Contact Center; 0850 333 111 222

  [email protected]

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ