12 V İle Çalışan Basit Anfi

ercanatnr

Üye
Merhaba Arkadaşlar;
Bana 12V ile çalışan 10w yada daha üzeri ses çıkışı verebilen bir anfi devresi lazım. Kesinlikle simetrik besleme olmamalı. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

tda2004 datasheet dosyasında var ama simetrik mi onu bilmiyorum fakat 20w 8-18v

Ben bu konu hakkında diğer konuda açtığınız mesajda söylemiştim, yeni konu açmanıza gerek yoktu.
TDA2004(2x10w) veya tda 1554(2x22) önerebilirim.

Ben bu konu hakkında diğer konuda açtığınız mesajda söylemiştim, yeni konu açmanıza gerek yoktu.
TDA2004(2x10w) veya tda 1554(2x22) önerebilirim.

Önerdiniz ancak bana şeması lazım buradan bakarak areste çizip uygulamak için. Siz devrenin ismini veriyorsunuz bana devre şeması lazım.

okadar basıt vede iş yapacak 12 voltla çalışan devrelerkı daha ne ıstıyorsun şeması var hatta baskılı devreye dahı gerek yok bıraz el becerın varsa uzay montajı yaparakta çalıştırılır bu devreler tda 1554Q yu yaparım ben olsam

okadar basıt vede iş yapacak 12 voltla çalışan devrelerkı daha ne ıstıyorsun şeması var hatta baskılı devreye dahı gerek yok bıraz el becerın varsa uzay montajı yaparakta çalıştırılır bu devreler tda 1554Q yu yaparım ben olsam

Bu konuda size katılıyorum tda 1554ün yapımı kolay bacak aralıklarıda uzak.Ayrıca sitede benim pylaştığım bir baskı devresi mevcut.

Benim sizden şema istememin sebebi internetteki birçok devreye güvenememem. Aynı entegre ile yapılmış o kadar çok devre var ki hangisinin ses kalitesinin daha güzel olduğunu bilemiyorum. O yüzden sizden istiyorum benim aradıgım denenmiş sonucundan memnun kalınmış bir devre. Yoksa google a yazarak birçok devre bulabiliyorum.

Evet sizde haklısınız.Şöyle söyliyeyim datasheetteki devreye kesinlikle güvenebiliriniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri