anfi çıkışı

darrk74

Üye
eLimde creative m4500 4+1 var subwoofer çıkışına 12 voLt iLe çaLışan şerit Led bağLadım yükses ses verdiğimde yanıyor acaba araya bir devre yada bir devre eLemanı koysam düşük seste yakabiLir miyim

ledleri subbass çıkışına bağlarsanız yalnızca low frekanslarda(bas seslerde) yanar.yanması içinde sesi açmanız gerekir.bu pek tavsiye edilen bir yöntem değildir.illaki böyle yapıcam diyorsanız net'de ışık modülatör devrelerine bakın derim.benim tavsiyem vu-metre yapmanız olacaktır.daha kullanışlı ve şık olacaktır.

Evet hocam Vu-metre hem kolay hemde güzel duruyor onu yaparsanız renkli ledler ile daha görsel durabilir.

ledleri subbass çıkışına bağlarsanız yalnızca low frekanslarda(bas seslerde) yanar.yanması içinde sesi açmanız gerekir.bu pek tavsiye edilen bir yöntem değildir.illaki böyle yapıcam diyorsanız net'de ışık modülatör devrelerine bakın derim.benim tavsiyem vu-metre yapmanız olacaktır.daha kullanışlı ve şık olacaktır.
peki onu nasıL yapıcam yardımcı oLur musunuz bu arada sitenizden çok memnun kaLdım araypta buLamadığım bişey yok

yada vu-metre yapmak yerine subewoofer çıkışına bağLadığım şerit Ledi nasıL düşük ses seviyesinde çaLıştırabiLirim

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri