Tavuk Çiftliği İçin Öneriler

cicvic tavuk ve yumurta olarak 3 bölüm çftlik kurdum

sistem alışılagelmiş stendert biçimde kurulu

ilgilenen arkadaşlarımın tasarıları varsa kolay ve pratikleştirici onerilerinizi burada paylaşabilriz

paylaşımlarımız ilgilenen arkadaşlarımıza faydalı olacaktır

iyi çalışmalar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
daha yeni ınegolden geldım bır tavuk cıftlıgının otomasyonunu yapıyordum 1 haftadan berı senın ıstedıgın soru mv cewapmı?

standart biçimde ise kardeş senin bir kümes otomasynun var . anlaşılan sana iyileştirici bir proje olarak istersen gprs alarm sistemi kurabiliriz.Bu olay mesela kümeste arıza var ve senin sirenin öttü duymadın bizim sistemimizle telefonuna çagrı ve msj olarak bir haber gelicek ve civcivlerin veya damızlıkların ölmekten kurtulacak .

medusa senin onerin cok mantıklı cogu sıstemde boyle bişey gormedim uygulamaya gecttıgınde ses getırecek bır calışma

kumeste fan sistemi kurulacak nasıl bır pano kurmam lazıım 16 adet fan var bu fanların calışma prensibi nedir hangı degelerde calısıcak yada kacı calışacak calışma prenxibini bilen arkadaşlarımdan bi yardım istıyorum iyi calışmalar

sayın medusa izmir eger noyle bır uygulama warsa cok guzel ...bıraz daha acıklarmısın ????

merhaba bende bu sıstemı kurmak ıstıyorum tavukhanede elektrikler kesildiğinde cep telefonuna sınyal verecek bu sıstemı nasıl yapmam gerekıyo ne kullanmalıyım verdıgınız bılgıler ıcın sımdıden tesekkurler

bende yaklaşık 1 ay önce tavuk kesildikden sonra konveyör üzerinde tartım paylaşma ve rapor tutma sistemi yaptım yardıma ihtiyacı olana yardım edebilirim

standardı var mı bu işin? öncelikle bunu bilmek lazım ,nihayetinde herkes kafasına göre tavuk çiftliği kuramaz olması gereken cihazlar ,ısı ,nem v.s

ben sürekli tavuk çiftliklerinin işlerini yapan birisi olarak ne tür bir yardıma ihtiyacın oldugunu ve suanki sisteminde neler var ve nasıl çalışıyor bunları bildirirsen elimden gelen yardımı yaparım

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri