Bitirme Ödevi

Merhabalar. Ben elektrik elektronik müh. 4. sınıf öğrencisiyim.Benim bu sene bitirme ödevim var ama ben hala herhengi bir konu seçemedim.Ama bir basit düzeyde yani yapabileceğimiz bir düzeyde kart tasarlamak yada motor ve generatörlerle ilgili bir çalışma yapmak istiyorum.yada Sorun şu ki ne yapacağımı tam olarak bilemiyorum. Arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bide elinde döküman olan yada daha önce böyle birşey yapan varmı? Bunları benimle paylaşabilirmisiniz

Son düzenleme:
encyclopedia of electronic circuits bu kitabın serilerine bak basit devreler bulabilirsin fakat malzemelerine önceden bak bazıları olamayabiliyor.

Merhabalar ;

Asenkron motor hız kontrol (inverter) devresi yapabilirsin.. ama biraz pahalıya mal olabilir tek yapmıyorsanız uygun olabilir bence yada güç elektroniği bilginiz çok iyi ise soft starter (yumuşak yol verici) tasarlamayı düşünebilirsiniz inverter ile ilgili elimde bi kaç döküman mevcut özelden mail adresinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim...

Saygılarımla..İyi çalışmalar..

Merhabalar. Ben elektrik elektronik müh. 4. sınıf öğrencisiyim.Benim bu sene bitirme ödevim var ama ben hala herhengi bir konu seçemedim.Ama bir basit düzeyde yani yapabileceğimiz bir düzeyde kart tasarlamak yada motor ve generatörlerle ilgili bir çalışma yapmak istiyorum.yada Sorun şu ki ne yapacağımı tam olarak bilemiyorum. Arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bide elinde döküman olan yada daha önce böyle birşey yapan varmı? Bunları benimle paylaşabilirmisiniz

yeğenim.öncelikle senin sevdiğin bir konu üzerinde çalışmalısın.başkasının önerisi olmaz demiyorum ama zorlama ile başarı gelmez.

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri