Telemecanique altıvar 21 hız kontrol cihazı hız sorunu hakkında !!

Yeni altıvar21 15 kw / 20 hp / 3 fazlı modelinin devresini kurdum cihaz normal olarak çalışıyor fakat motoru 0-80 hz arası çalıştırmak istiyorum
cihazın üzerinde bulunan tuslardan local olarak 0 -80 hz arası hızı ayarlayabiliyorum ancak potansiyometre ile 0-53 hzden yukarı çıkamıyorum?
Cihazın 180 adet f parametresi var buradan herhengi bir değişiklik yapmam gerekiyormu? Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum......

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
cihazın frekans parametrelerini değiştirmen gerekir ayrıca motor gücünü yazmamışsın kullanıldığı yerleride yaz

Frekans parametrelerini değiştirdim fabrikasyon ayarı zaten 50 hz de geldi local olarak 50 idi 80 ne çıkardım cihazın panelinden 80 hz oluyor ancak potansiyometre ile 53 hz de kalıyor motorun gücü 15 kw 20 hp aspiratör motorunda kullancam bu sistemi

local olarak demişsin başka bir kumandadan hızını ayarlamayı kastediyorsun

Altivar 11 de benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Bağladığım potansın değerinin bağlantı klemensinde verilen değerden küçük olduğunu fark ettim. Daha büyük değerli bir potans bağladığımda problem çözüldü..

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri