DriveMonitor

hsbnd

Üye
Merhaba arkadaşlar.Çalıştığım yerde siemens micromaster 440 mevcut.Drivemonitor kullanarak bu sürücüye hakim olmak istiyorumİlk önce programı çözmek istiyorum..Programı yükledim ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Türkçe döküman araştırdım pek fazla bişey bulamadım.bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermii.Şimdiden teşekkürler...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bağlantı kablon varsa , bağlanarak öğrenmeyi dene. tabi kurdalamadan önce MM ın backup ını almanı öneririm.

Backup var zaten.Ben şu an izindeyim.Gidene kadar en azından bu programı biraz çözmek istiyorum evde.

drive mon ile micromaster 2,3,ve4 nesil cihazlara bağlanabilirsin mm440 4.nesil cihazlara bağlantı için pc inverter kiti satın alman gerekli
bop panel yyerine pc arayuzunun takarak ve doğru bağlantıyı seçerek tüm parametrelere erişebilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri