yurtdışında çalışmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polat29

Üye
s.a 40 yaşındayım 14 yaşından itibaren elektrik piyasası içindeyim inşşat ve saha elektrikçisiyim özellikle rusya ve türki cumhuriyeti ülkelerinde iş arıyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşşekürler

enka holdingin sitesine başvur onlar sürekli alım yapıyorlR:)

ne yapcan yurtdışında çalışıpta..memleketim gibisi yok..

allah namerde muhtac etsın enkaya muhtac etmesın ulkemde basarılı olmamıs ne kadar kazma var enkada yasamayan bılemez hak yemenın agababasıda orada dedım ya yasamayan bılemez

yapacak birsey varmı kardeşim ülkemizde de anlattığın tiplerin hepsi var ben yüksek teknikerim 5 yıdır piysadayım adam sana azzami 750 tl ile 800 tl maaş biçiyor mühen disler bile 1000 tl alıyor adam yeni mezun olabilir ama sonuçta sef müh yani yanı benim ülkemde kan emici daha fazla ALlah yardımcı mız olsun

ne olcak ya böyle
ne içerde ne dısarda iş var
ya savas cıkmasını bekleyecez ki adam azalsın
ya da fabrikalar kuurlmak zorunda
buna mecburlar
elimizde ne kadar fabrika varsa zaten satıldı
yap ucak fabrikası yap hazır alacagına üret ne kadar istiyosan
yap tank üret
millet neler pesinde
biz iş bulamıyoruz
bulamayızda
simdiye kadar hep hazırdan yedik
hazır kalmadı!!!

allah sonumuzu hayretsn arkadaslar ben bu meslekten umıdımı kestim artık 12 yıllık tecrubem var su anda garsonluk yapıyorum gecimimi salamak icin

elektrik, elektronik, bilişim piyasasında ne kadar çok bilginiz varsa o kadar kazanırsınız. ben mesela 18 yaşındayım. patronum hiç bir şey bilmediğim halde ofiste satış departmanına aldı, iyide para veriyor. kendini geliştir daha çok kazan diyor bana mesela. geçen sene çalıştığım şirkette panocular 1750 lira+sigorta+yol+yemek alıyorlardı. dua edin bence Allah bi kapı açar.

bak su anda ızmır pıyasasında 700 de fazla aylı veren yok yemek yol parasıda hak getıre bıde zamanında alsan paranı opte basına koy derım ah kardesım ah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri