YILDIZ BAĞLANTI

barbay35

Üye
Yıldız bağlantıda hat ve faz gerilimi, hat ve faz akımları arasındaki bağlantıları yazınız.
Cevaplarmısınız ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Faz gerilimi Hat geriliminin kök3'de biri olup hat akımı faz akımına eşittir.

yaslı uzman yuruyen hardısk gıbısın abı ya en az senın kadar bılgılı olmak istiyorum

YaşlıUzman öldü artık Hırçın 41 var :) övgü dolu sözler için teşekkürler ama abartmayın meslek lisesi bilgisi bu.

unutula biliyor sızde hep taze bende fırsat buldukca form da vakıt gecırmeye ozen gosterıyorum surda 8 10 kişi var ve insanlara yardım etmek ıcın gayet ısdeklıler ve encok senın yorumlarını goruyorum ve ornek alıyorum

unutula biliyor sızde hep taze bende fırsat buldukca form da vakıt gecırmeye ozen gosterıyorum surda 8 10 kişi var ve insanlara yardım etmek ıcın gayet ısdeklıler ve encok senın yorumlarını goruyorum ve ornek alıyorum

Allah razı olsun. Ülkemdeki meslektaşlarıma yardımcı olmak onlarının sorunlarını çözmekte bir nebze olsun katkıda bulunmak büyük zevk. Ben olaya bu açıdan bakıyorum, yanlış yorum gördüğümde dayanamıyorum hırçınlaşıyorum, bilip bilmeden yorum yapan çok. Kesin emin olmadığım konuda yorum yapmamaya gayret ederim.
Üniversitede okurken İ.T.Ü'den elektrik makinaları dersimize gelen bir hocamız vardı kendisini çok severim Adı Prof.Faik MERGEN hocamın on numara bir lafı vardı "bilgi ve tecrübe edinmek için benim harcadığım zaman ve emeğin aynısını sizde harcarsanız ilerleme kaydedemeyiz" o yüzden beni iyi dinleyin derdi. Her konuda yaşadığı tecrübeleri anlatırdı. Kendisini saygıyla anıyorum ellerinden öperim.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri