Yeni Nesil İnce Laptoplar

Maxim-1995

Üye
Arkadaşlar kolay gelsin aklıma bir soru takıldı da önerilerinizi bekliyorm.

Yeni Nesil İnce laptoplarda Ram Ekleme ve Bellek Yükseltme gibi bir seçenegimiz var mı ?
Google de aradım ama malum istedigim cevabı alamadım .

Yeni yeni çıkan bu ince laptoplar ( tablet gibi ince) DVD ramı bulundrmuyor bazılarında bile havalandırma sistemi yok bu yönden bilgisayara pek te degişiklik yapılamayacak gibi dogru mudur ? Yani HD , Ram , Grafik vs

sanırım ultrabooklardan bahsediyorsunuz

cd sürücü bazı modellerde var onlarda dışarı çıkan bir sürücü kapağı yok onun yeride cd yi içeriye sürüyorsunuz (arabalardaki gibi)

ram takviyesi yapılabilir (bazı modellerde)
hdd takviyesi yapılabilir (bazı modellerde)
grafik-ekran kartı yapılamaz ( gamer-oyun için üretilen bazı modellerde var ultrabook ve diğer orta-üst seviyeler için geçerli değil)

şatış ve servis stratejisidir bir yerde bu saydıklarımdan hiç yapamadınız modellerde var kasa yapısında sadece hava akışı için delikler haricinde başka bir kapak vs yok.

bizim meslek için pek uygun bir bilgisayar değil (ofisde çalışanlar hariç)açıkcası en azından benim için çalıştığımız firmalara plc yazılımının yedekleri cd şeklinde verdiğimiz için bazı arızalara sadece laptop ile gittiğimiz oluyo birde yanımda cd sürücü taşımak istemem

sence bu sorunun muhattabı olacak bir forum gibi mi duruyor burası sorsana chiponline yada benzeri bir pc ile ilgili siteye

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri