Yeni (diye) satın aldığım aküler.

Emeğiniz,paylaşımınız için teşekkür ederim öncelikle,
Yıllar önce okumuştum araba akülerinden ups e bağlandığını,yapan arkadaşlarda vardı.Fakat benim kafam karışmıştı.olur diyende vardı,uzun süre ups ısınır,sorun çıkartır fan yok diye,Upsler kısa süreli koruma için dizayn edilmiştir diye yazılar okumuştum.Hatta 9 amper satın alacaktım adamların bir bildikleri var diye almamıştım.Ticaret strateji demekki herşey,aküler çok pahalı ups kadar fiyatı var dediğiniz gibi.
Akü dolarken aynı yerde olmamak,havayı solumamak falan gerek diye falan diye okudum,akünün yakında olması sorun olur mu?

Eski akülerden biri şişmiş diğeri de şarj tutmuyordu.

Hepsiburada sitesinin (24 saatte kargo dediği ürünü) 4 günde ulaştıramadığı ürünü,1 günde ellerine ulaştırdım buda ayrı bir konu.
Kardeş hiç bişey olmaz bi araç aküsü tak kullan şarj süresi uzun olur ama kullanacağın sürede uzun olur ayrıca benim ups e birde pc 12v luk fan taktım otomatik çalışıyor.Sıcaklık sorunuda ortadan kalktı.Sana tavsiyem ikinci el bile olsa sağlam bir araç aküsü bulursan değerlendir.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kardeş hiç bişey olmaz bi araç aküsü tak kullan şarj süresi uzun olur ama kullanacağın sürede uzun olur ayrıca benim ups e birde pc 12v luk fan taktım otomatik çalışıyor.Sıcaklık sorunuda ortadan kalktı.Sana tavsiyem ikinci el bile olsa sağlam bir araç aküsü bulursan değerlendir.

Teşekkür ederim alakanız için.

Zaten olmasaydısayın, KAZIMUGUR yazmazdı bunu kendime söylüyorum:)

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri