Yeni CNC tasarımım

forumu aratırsan ya da gezinip okuyabilirsen bu tasarımın aynısını solidworks halinde paylaşmıştım görebilirsin. hatta başka arkadaşlar başka versiyonlarını bile paylaştılar...

asenyurt eski fotolar malesef tedavülden kalkmış, imagehack.us gibi bir durumsa görüntülenemiyor. o sebep ile sormuştum. direk link verebileceğin bir sayfa mevcut mu? çünkü soruyu sormadan önce baya talan ettim forumu

CNC ci arkadaşlar hepiniz istanbul ve kocaeli ne uzakmısınız?Suat ankara kazım abi antalyada diğerleri nerede peki?bu işin ana merkezi istanbul bayrampaşa ama sanırım buralardan kimse yok forum da!

Bölümü izlemiyorsun anlaşıldı.
Mahmut hoca - Gökhan hoca .. İstanbul da.
Bunlar işi bilenler , buraları izleyip de yazmayan daha niceleri vardır.
Ayrıca yakın olmanın pek avantajı yok.
Forum daha kısa yol.
Mesela @asenyurt Antalya'da bende Antalya'dayım ama görüşmek kısmet olmadı. :rolleyes: ama yaptıklarımızdan haberdarız.

Abi ben tezmaksan da CNC revizyon atelyesinde çalıştım hayatta severek yaptığım işlerden biriydi!Buyüzden CNC merakım çok var.Ben elektrik panosu konusunda kendi mi yetiştirdim ama yazılım ve programayı öğrenemedim kriz nedeniyle yakınlarımda bir iki kişi olsa yaptıkları işleri görüp hem kendimi daha iyi geliştirsem hemde yeni şeyler görsem çok istiyorum

@KAZIMUGUR
Abi hiç boş vakit bulamıyorum bu ara taşınma işi de oldu ama hep aklımdasın mutlaka bir gün ziyaretine gelicem

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri