Yeni Üyenin Yeni Konu Açma Konusu

uvw

Üye
Bu sitede benim beğenemediğim bir tek uygulama var:
Bu siteye yeni üye olmuş birisi, ilk mesajında eleman aranıyor diye yeni konu açabiliyor. ilan verebiliyor, firmalar, isimler, telefonlar sahte olabilir. İlanı yazıp kaybolabilir. Bunu bilmeyen gerçek üyeler de iş arıyorum, iş bulacağım diye uğraşabilir. İş bulamadım diye hayal kırıklığına uğrayabilir. Zaman kaybı, güven kaybı, moral bozukluğu olabilir. Bunları önlemek için özel mesaj sınırı ( Forumdaki mesaj sayısı 20 den az olanlar özel mesaj gönderemez ) gibi eleman arayanlarada makul bir sınır getirilmesini öneriyorum...
Diğer herşey güzel ...
saygılar...

Sn. uvw, öneriniz ilk yönetim toplantısında değerlendirmeye alınacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

üyenin çok mesaj az mesaj yazması veya sürekli online olması kişinin güvenilirliğini ölçmezki kardeşim.

mesaj sınırı deden varki?

burda bilgi paylaşımı için anlık sorularımıza anlık cevaplar almamız lazım yani 20 kere yazdıktan sonramı kendimizi ifade edebiliriz aslında bir konuda haklısın uvw ama bizde yardım alma açısından madur oluyoruz teşekkürler

Sn. uvw, öneriniz ilk yönetim toplantısında değerlendirmeye alınacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

harbıden he ..uvw haklı sayın admın forumdakı 20 msj sınırlaması hem cok sacma hemde 20 msj hakkını doldurmak ıcın ya gereksız yazı yazanlar var yada konu ıle alakasız seyler bunlardan bırıne ornek benım yenı uye oldugum zamanda bırıne msj atmak ıcın sırf bır konunun altına .............. yazıp sadece msj hakkını doldurmak ıcındır dıkkate almayınız yazısı yazdım

ben merak eddiğim konu hakında yeni üye olduhum için mesaj yazamıcaksam hiç bi anlamı olmaz

Yapılan toplantı sonucunda yeni üyelerin yeni konu açma hakkı korunmuştur.

yeni bi konu açmak istiyorum nasıl açıyoruz arkadaşlar yardımcı olurmusunuz lütfen

Forum istatistikleri

Konular
128,360
Kullanıcılar
450,231
Son üye
matrix96

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri