Yaskawa sürücüler hakkinda bilgisi olan?

omron ve yaskawa firması bir ortaklıkları vardı. Japonya,kore gibi pazarlarda yaskawa ön planda çalışmaktadır. avrupa gibi pazarlarda omron yer almaktadır. ama bu ortaklık sadece motor ve sürücü gibi ürünlerde vardı.
3 ay önce kadar bu evlilik bitti.
elindeki sürücü üzerindeki bilgileri yazabiriseniz belki yardımcı olabilirim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
elimde yaskawa SGDH 04 AE modeli var fakat birturlü cözenedim . şöyle özetlmek istersem: bu sürücü yu servo kontol kartı baglamak istiyorum acaba nasıl bir bağlamtı ypabilirim ..
yardımcı olursanız sevinirim..

merhaba arkadaşlar yaskawa nın bana parametreleri gerekiyor bunları nasıl temin edebilirim

elimde yaskawa SGDH 04 AE modeli var fakat birturlü cözenedim . şöyle özetlmek istersem: bu sürücü yu servo kontol kartı baglamak istiyorum acaba nasıl bir bağlamtı ypabilirim ..
yardımcı olursanız sevinirim..

Merhaba Belex,

Servo kontrol kartı demekle motion controller mı demek istedin? eğer öyle ise , 1 servon varsa, MCW151 kartlarına bakabilirsin. Bu kartı Sürücünün sağ tarafına takıp, "Motion Perfect 2" programıyla programlayabilirsin.

Saygılar

yaskava surucuye baglanarak parametreleri turkce olarak gorebilir ve istedigin gibi ayarlayabilirsin .

bana ulaşa bilirsin bu konuda.. her türlü sürücü tamiri yapılır istersen dökümanlarınında mail atabilirim..

tel : 0212 671 68 22

Forum istatistikleri

Konular
128,482
Kullanıcılar
450,451
Son üye
halilke

Yeni konular

Geri